ZTE, Nubia ve Red Magic Markaları Çok Yakında Birleşiyor!

ZTE'nin bugün düzenlediği etkinlikte ZTE, Nubia ve Red Magic şirketlerinin birleşeceği açıklandı.

Bugün Blade V2021 5G telefonu için resmen bir çıkış tarihi paylaşan ZTE şirketi, düzenlemiş olduğu etkinlikte 2021 yılı için planladığı bazı büyük fikirlerini kamuoyu ile paylaştı. Çin merkezli teknoloji şirketi ZTE'nin gelecek sene planları arasında Nubia ve Red Magic markaları ile birleşeceği, artık tek bir marka halinde hizmet vereceği ifade edildi. Böylelikle üç alternatif telefon markası bir araya gelerek ortaya güçlü bir firma çıkarmayı amaçlıyor.

Son dönemlerde pek çok teknoloji şirketinin, alt markalarını bağımsız bir şirkete dönüştürmeye karar verdiğini görmüştük. Bunlardan bir tanesi Huawei'in, büyük alt markası Honor'yi satarak bağımsız kılması olmuştu. Bir diğeri ise geçtiğimiz günlerde POCO markasının artık bağımsızlığını açıklamasıydı. Ancak anlaşılan o ki ZTE bu markalardan daha farklı bir düşünce içerisine girerek, elindeki markaları bir bütüne tamamlamaya uğraşıyor.

Oyuncu Telefonu

ZTE Şirketi 3 Mobil Üretici Markasını Birleştirme Kararı Aldı!

ZTE Corporation şirketinin başkanı Xu Ziyang bugün düzenlenen etkinlikte 2021 yılında üç önemli mobil markasını birleştireceğini belirtti. Söz konusu markalar başta ZTE olmak üzere Nubia ve Red Magic olacak. Büyük olasılıkla Nubia ve Red Magic'i gelecek yıl ZTE logosu altında yayınlanmış model isimleriyle göreceğiz! Dolayısıyla ilerleyen zamanlarda Nubia Z serisi telefonları yahut oyun telefonu olarak segmentinin en harika işlerinden bazılarını piyasaya çıkaran Red Magic 5G ya da Red Magic 5S gibi modelleri ZTE'yle birlikte anmaya başlayabiliriz.