ZTE: Axon MAX ile Başarıyı Hedefliyor

ZTE'nin bu sene içerisinde çıkartmaya doyamadığı Axon model adlı telefon varyasyonlarını bir tenisi daha eklendi. Firma tarafından yapılan çalışmalar sonucunda yaklaşık olarak 6 inç boyutuyla en...

ZTE'nin bu sene içerisinde çıkartmaya doyamadığı Axon model adlı telefon varyasyonlarını bir tenisi daha eklendi. Firma tarafından yapılan çalışmalar sonucunda yaklaşık olarak 6 inç boyutuyla en büyük ekranlısı olacak olan Axon MAX, Teknik özellikleri ile birlikte orta seviyede ye alacak.

Bu yıl içerisinde 5.2inç boyutunda Axon MINI ve 5.5 inç boyutlarında olan Axon ELITE, Axon LUX ve Axon PRO gibi farklı modellerinden sonra da şimdi 6 inç ile karşımıza gelen Axon MAX ile takım tamamlanmış oluyor. 160 x 80 x 7.5mm boyutlarındaki ürünün üzerinde metal gövde ve iddialara göre alüminyum ve titanyum alaşımdan elde edilmiş.

Cihazın birazda özelliklerinden bahsedecek olursak; 6 inç Full HD AMOLED ekranın yanı sıra yeni nesil Qualcomm Snapdragon 617, Adreno 405, 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanı seçeneğini MicroSD kart ile destekleyen ZTE, Bu durumu Çinli'lerin yeni trendi çift sim kart slotundaki ikinci slotun opsiyonel olarak SIM/microSD şeklinde kullanmasına yardımcı oluyor.

Kamera tarafında ise 16MP arka yer alırken 13MP'de ön kamerasıyla bu konu üzerinde alanlarını üzmeyecek gibi duran firma yine yeni nesil Quick Charge 3.0 destekli olan 4140mAh batarya ile dolu dolu gelecek. USB-C bağlantı teknoljisini de kullanacak olan ürünün fiyatı da 430 Dolar gibi bir fiyat ile karşımıza çıkacak.