Yeni Renault Megane Türkiye’de

Touch, Icon, Joy ve GT-Line olarak farklı dört modeli ile piyasaya çıkan araç için kullanıcıların seçim şansı olurken özellikleriyle birbirinden ayrılan modeller kişilerin tercihine göre seçilecek....

Touch, Icon, Joy ve GT-Line olarak farklı dört modeli ile piyasaya çıkan araç için kullanıcıların seçim şansı olurken özellikleriyle birbirinden ayrılan modeller kişilerin tercihine göre seçilecek.

Araçlarda yüksek donanımlar kullanılırken otomatik yanan farlar, elektronik klima, yağmur sensörleri, gündüz farları, elektrikli camlar, multimedya sistemi ve alaşımlı jantlar gibi farklı özellikleri ile kullanıcılara ulaşacak olan yeni Megane oldukça donanımlı. Türkiye'de satışa sunulan Renault Megane için hem benzinli hem de dizel seçenekler bulunurken kullanıcılar istediği modeli tercih edebilecek

Yeni Megane için en önemli bir artılardan birisi de tasarımı. Özellikle yeni çizgileri ile dikkat çeken Megane'de Led ışık sistemi ile de farklı bir hava katılmış durumda. Renault Megane için yapılan tanıtımlarda aracın farklı yönleri ön plana çıkartılırken güvenli sürüş noktasında yapılan pek çok yenilik ve aracın tüm özelliklerinin yanı sıra güvenlik konusunda destek sağlayacağını göstermiş durumda.

Bugüne kadar yapılan modellerde her zaman kullanıcıların tercihini kazanırken yeni modeliyle de pek çok kişiyi tutkunu haline getirecek. Renault Megane bir araçta bulunması gereken tüm donanımları sağlarken aynı zamanda Renault farkı ve özellikleri ile kullanıcılara ulaşacak araç fark yaratmayı başarmış durumda. Türkiye'de satışa sunulduğu günden beri ilgi gösterilen aracın önümüzdeki dönemlerde yüksek satış rakamlarına ulaşması bekleniyor.