T.C. kimlik kartı için flaş duyuru! Oy kullanacak olan vatandaşlar! Cumartesi ve Pazar günü...

T.C. kimlik kartı için flaş duyuru! Oy kullanacak olan vatandaşlar! Cumartesi ve Pazar günü...
Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi yaklaşırken, oy kullanacak olan vatandaşlar için önemli bir duyuru yapıldı.

Oy kullanacak olan vatandaşlar! Cumartesi ve Pazar günü... T.C. kimlik kartı için flaş duyuru - Cumhurbaşkanlığı seçimleri yaklaşırken, oy kullanacak olan vatandaşlar için önemli bir bilgilendirme yapıldı. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, sosyal medya üzerinden yaptığı son dakika paylaşımıyla vatandaşları bilgilendirdi. Bu paylaşıma göre, oy kullanacak olan vatandaşlarımızın T.C. kimlik kartı talepleri için nüfus müdürlükleri, 13-14 Mayıs tarihlerinde açık olacak.

Oy kullanacak vatandaşlarımızın T.C. kimlik kartı taleplerini karşılamak amacıyla nüfus müdürlükleri, 13-14 Mayıs tarihlerinde hizmet vermeye devam edecek. Bu süre zarfında, vatandaşlarımız randevu almadan işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi yaklaşırken, oy kullanacak olan vatandaşlar için önemli bir duyuru yapıldı. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, sosyal medya üzerinden yaptığı son dakika paylaşımıyla vatandaşları bilgilendirdi. Paylaşımda, oy kullanacak vatandaşlarımızın T.C. Kimlik Kartı talepleri için nüfus müdürlüklerinin 13-14 Mayıs tarihlerinde açık olacağı belirtildi.

Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde oy kullanacak vatandaşlarımızın T.C. Kimlik Kartı taleplerini karşılamak amacıyla nüfus müdürlükleri, 13-14 Mayıs tarihlerinde hizmet vere

Son Haberler