Fiyatı yüzde 60 düştü! Duyanlara ŞOK marketlere akın etti!

Fiyatı yüzde 60 düştü! Duyanlara ŞOK marketlere akın etti!
İndirimli ürünlere olan talep, kampanyanın başladığı sabahın ilk saatlerinden itibaren artmaya başladı.

ŞOK Market, büyük bir indirim kampanyası başlattı ve en çok satılan ürünlerde önemli fiyat düşüşleri gerçekleştirdi. Bu kampanya kapsamında, kaşar peyniri, ayçiçek yağı, genel temizlik ürünleri, çay ve kahve çeşitleri gibi birçok üründe büyük indirimler sunuldu. 129,90 TL olan bir ürünün fiyatı 40 TL'ye kadar düşürüldü.

İndirimli ürünlere olan talep, kampanyanın başladığı sabahın ilk saatlerinden itibaren artmaya başladı. Ancak bu indirimli ürünlerin stoklarla sınırlı olduğu ve 25 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olduğu belirtilmektedir.

ŞOK Market'in indirim kampanyası kapsamında, Pınar, Ülker, Superfresh, Bingo, Orkid, Coca Cola, Çif, İçim Süt, Palmolive, Finish, Heinz, Ace, Nescafe, Burn, Bahçıvan Peynir gibi birçok ünlü markanın ürünleri de indirime girmiştir. Bunların yanı sıra, kişisel bakım ürünleri, elektrikli mutfak eşyaları, elektronik ev aletleri ve ev mobilyaları gibi ürün çeşitlerinde de farklı oranlarda indirimler yapılmaktadır. ŞOK Market, bu indirim kampanyasının 1 hafta daha devam edeceğini belirtmektedir.

Aşağıda, bugünden itibaren indirime giren ürünlerin kataloglar halinde listesi verilmiştir:

İndirime Giren Ürünler Listesi

  1. Tiamob Alfa Metalli Vestiyer Atlantik Çam: 899 TL yerine satışa sunuluyor.
  2. Tiamob Doremi Konsol Atlantik Çam: 1.149 TL yerine satılıyor.
  3. Yui Smoothie Blender Beyaz: 649 TL'ye indirilmiştir.
  4. Yui M11 Otomatik Doğrama Rende Makinesi: 899 TL'den satışa sunulmaktadır.

Ayrıca, ŞOK Marketlerinde bay ve bayanlar için tayt, t-shirt, penye ve diğer tekstil ürünlerinde de indirimler yapılmaktadır. Slazenger Erkek Şort Modal S-M 149 TL'ye, Slazenger Kadın T-Shirt Beyaz S-M ise 159 TL'ye satışa sunulmaktadır.

Son Haberler