Xiaomi Mi 11 Lite Satış Fiyatı ve Renkleri Belli Oldu!

Xiaomi Mi 11 Lite kaç dolara satılacak? Xiaomi'nin yeni telefonu hangi renklerde olacak merak ediliyor. İşte Xiaomi Mi 11 Lite renkleri...

Xiaomi Mi 11 Lite, özellikle de Xiaomi hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Çıkardığı her telefon ile ayrı bir kitleyi hedef alan akıllı telefon üreticisi, satışlarıyla dikkatleri üzerine çekmekte. Çünkü dev rakipleri ile kısa sürede rekabet edecek konuma geldi. Ayrıca yeni telefon hakkında pek çok soru işareti bulunmakta. Xiaomi Mi 11 Lite'nin fiyat ve renk seçenekleriyle ilgili güncel gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz. Özellikle de farklı ve klasik renk çeşitlerinin dışına çıkan Xiaomi, bu hamlesiyle çok konuşulacak.

Xiaomi Mi 11 Lite Renkleri

Xiaomi'ye ait yeni telefonun renkleri için mercan, caz mavisi ve viny siyahı düşünülüyor. Bu tarz güzel renklerin telefon satışlarına da etki edeceği belirtilmekte. Peki telefon nerede satışa sunulacak? Xiaomi Mi 11 Lite'nin şu an için Türkiye'ye satılmayacağı biliniyor.

Xiaomi Mi 11 Lite Nerede Satılacak?

Xiaomi Mi 11 Lite ilk olarak Hindistan'da satılacak. Daha sonra diğer ülkelere de gelebilir. Ancak şimdilik Hindistan'da satışına başlanacağı belirtiliyor. Nüfus bakımından oldukça avantajlı bir ülke olduğu için Xiaomi'nin bu ülkeye zaman bakımından ayrıcalık sağladığı görülüyor. Bakalım Hindistan piyasasında istediği pazar hakimiyetini sağlayabilecek mi...

Xiaomi 11 Lite Fiyatı

Xiaomi 11 Lite'nin ortalaama 270 dolara satılabileceği kaydedildi. Ülkemizde ise bu fiyatın 4000 TL'yi bulacağı tahmin edilmekte. Çeşitli vergiler ve şirketlerin kâr payları eklendiğinde yüksek bir meblağ ortaya çıkacak.