Xiaomi Büyük Müjdeyi Verdi! Xiaomi Yeni Telefonuna Yeni Güncelleme Getirecek!

Xiaomi Mi MIX 4 satışa sunulacak. Telefonla beraber gelecek güncelleme merak ediliyor. MIUI 13 yayınlanacak mı?

Xiaomi, son zamanlarda geliştirdiği telefonlarla ve diğer teknolojik cihazlarla adından söz ettirdi. Hızlı bir şekilde piyasada yerini alan şirketin yeniliklere öncülük ettiği görülüyor. Ülkemizde de ucuz ama kaliteli telefonlar üretmeyi başardı. Dünya çapında fiyatı uygun bir şekilde satılan amiral gemisi telefonlarla adından söz ettiriyor. Şimdi ise yaptığı duyuru sonrası takipçilerini mutlu etti. Çünkü, çıkarmasını beklediğimiz Mi MIX 4, yakın zamanda satışa sunulacak. Ondan önce telefonun MIUI 13 ile beraber çıkması beklenmekte. Böylelikle yepyeni bir güncelleme ile kaliteli telefonun keyfini çıkarabileceksiniz. Peki yeni güncelleme ve telefonla ilgili neler biliyoruz? Güncellemenin çıkış tarihi açıklanacak.

MIUI 13 Ne Zaman Yayınlanacak!

MIUI 13 güncellemesini ne zaman çıkacağı araştırılıyor. Telefonun çıkış tarihi bu güncellemeden sonra olacaktır. Bu nedenle de telefonla ilgili çok fazla soru soruluyor. MIUI 13'ün Haziran ayında çıkabileceği ifade edildi.

Mi MIX 4 Çıkış Tarihi

Xiaomi Mi MIX 4, mükemmel özelliklerle satışa sunulacak. Çıkış yapacağı tarih konusunda belirsizlik hala sürmekte. Fakat Haziran ayından birkaç ay sonrasında telefonun çıktığını görebiliriz. Belki o kadar da ileri tarihte olmayabilir. Muhtemelen Temmuz ayında telefon çıkmış olur. Ayrıca telefon ve güncellemenin birleşmesi sonucu ortaya nasıl bir performans çıkacağını da inceleyeceğiz. Xiaomi Mi MIX 4'ün Türkiye'ye gelmesi çok uzun sürmeyecektir.