Xiaomi Akıllı Gözlüğü Ne Zaman Çıkacak? Xiaomi Akıllı Gözlük Fiyatı Çok Ucuz!

Xiaomi akıllı gözlük ile telefonun yaptığı pek çok şeyi tek başına yapacak. Xiaomi akıllı gözlük özellikleri ve fiyatları haberimizde. Xiaomi gözlüğü ne zaman çıkıyor?

Xiaomi'nin akıllı gözlüklerle ilgili devrim niteliğinde bir ürün çıkarması bekleniyor. Teknolojinin gelişmesiyle beraber Xiaomi, bir konuda daha ilk olmak için kolları sıvadı. Uygun fiyatlı akıllı gözlükler için devreye girdi ve geliştirmeyi neredeyse tamamlamak üzere. Önümüzdeki aylarda satışa sunulması beklenen gözlükle ilgili yeni detaylar da ortaya çıktı. Peki akıllı gözlük kaç TL'ye satılacak? Üstelik gözlüğün özelliklerini duyduğunuzda şaşıracaksınız. Birbirinden güzel özelliklerle beraber Xiaomi'ye ait gözlüğü inceleyelim.

Xiaomi Akıllı Gözlük Özellikleri

Xiaomi'nin akıllı gözlüğü ile yüksek çözünürlüğe sahip videolar çekmek mümkün olacak. Ayrıca çeşitli aramalara cevap verebileceksiniz. Telefonunuz ile bağlantılı şekilde çalışacağı için gelen bildirimleri de kontrol etme imkanınız olacak. Bu ve buna benzer pek çok özellikle Xiaomi akıllı gözlüklerinde yer alması bekleniyor. Çeşitli iddialar doğrultusunda böyle bir bilginin olduğunu belirtelim.

Xiaomi Akıllı Gözlük Fiyatı Ne Kadar?

Xiaomi akıllı gözlük fiyatı yine Çinli kaynakların belirttiğine göre 150 dolar civarında olacak. Türkiye fiyatı ile biraz pahalı olsa da ABD'de satılır ise oldukça uygun fiyat denilebilir. Ülkemizde ise çeşitli vergilerle beraber 2000 TL'yi görmesi pek şaşırtmayacaktır. Yine de resmi rakamlar açıklandığında sizleri bilgilendireceğiz. Apple'dan da akıllı gözlük hamlesi bekleniyor. Yakın zamanda Apple kanadından da bir açıklama gelecektir.