Vodafone Aboneleri Müjde! 6 Ay Geçerli Hediye İnternet Geliyor!

Son zamanların en çok tercih edilen operatörü Vodafone yine çok konuşulacak bir kampanyaya imzasını atıyor. Konuyla alakalı tüm detayları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Vodafone, tüm kullanıcılarını...

Son zamanların en çok tercih edilen operatörü Vodafone yine çok konuşulacak bir kampanyaya imzasını atıyor. Konuyla alakalı tüm detayları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Vodafone, tüm kullanıcılarını sevindirmek adına yeni bir kampanyayı daha başlattı. Vodafone, tarafından duyurulan Bahse Konu kampanyası, önümüzdeki 6 ay boyunca geçerli olacak.

Vodafone Aboneleri Müjde! 6 Ay Geçerli Hediye İnternet Geliyor!

Türkiye genelinde toplamda 23.4 milyon Vodafone kullanıcısı bulunmaktadır. Dijitalleşme kapsamında tüm operatörlere liderlik etme vizyonuyla faaliyet göstermeye devam eden Vodafone, müşterilerine dijital dünyada kazandıran fırsatlar sunmaktadır. Vodafone, numara taşıyan ya da yeni hat alan kullanıcılara veya yeni faturalı olan müşterilerine 6 ay boyunca Hediye Çarkı üzerinden internet hediye etmektedir.

Bu kapsam dahilinde Uyumlu ve Red tarifelerine özel Vodafone Hediye İnternet kazanmak için Hediye Çarkını ayda en az 4 kez çevirmeniz gerekiyor. Hediye Çarkını çevirmediğiniz takdirde bedava internet kazanamadığınız gibi aynı zamanda 6 ay geçerli olacak hediye interneti de kazanma şansını elde edemeyeceksiniz.

Vodafone 6 Ay Geçerli İnternet Nasıl Kazanırım?

Vodafone tarafından kullanıcılara sunulan özel sadakat platformu olan Hediye Çarkı'na Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden erişebilirsiniz. Müşterilerine kolaylık sağlamakla beraber tüm ihtiyaçlarını tek platformdan kolayca karşılama imkanını veren Vodafone Yanımda uygulaması sizlere fatura ödeme, TL yükleme, kalan kullanımları öğrenme, tarife ve paketleri öğrenme, hediye çarkı sayesinde internet kazanma gibi işlemleri de sunmaktadır. Bu uygulamayı App Store üzerinden ya da Google Play Store üzerinden indirebilir ve ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Vodafone 5G’de Rekor Kırdı!