Vivo Y12A'yı Duyurdu! Y12A'nın Özellikleri ve Satış Fiyatı Açıklandı!

Vivo, Y12A'yı duyurarak yeni bir müjde verdi. Peki Vivo Y12A'nın teknik özellikleri nelerdir? Y12A kaç TL'ye satılacak?

Son yılların önde gelen şirketlerinden biri olan Vivo, yeni akıllı telefonunu duyurdu. Akıllı telefon pazarına yeni bir ürün kazandırdı. Ancak bu sefer adından daha da fazla söz ettireceğe benziyor. Yeni telefon çok beğenildi. Vivo Y12A, fiyat ve performans bakımından pek çok kişinin ilk tercihi olabilir. Peki telefonun özellikleri nelerdir? Vivo Y12A'nın fiyatı ve çok daha fazlası haberimizde yer alıyor.

Vivo Y12A Özellikleri

Vivo, pil gücü ve işlemcisi ile dikkat çekti. 5.000mAH pile sahip olmakla beraber gücünü Snapdragon 439'dan almakta. Böylelikle uygun fiyata kaliteli bir telefon almak isteyenlerin dikkatini çekti diyebiliriz. RAM boyutu muadillerinin aksine 2 değil 3 GB olarak açıklandı. Ayrıca 32 GB hafıza alanı da bu telefon için yeterli olacaktır. Kamera özellikleri bakımından ise standart bir yapıya sahip. Ön kamera 8MP genel arka kamera ise 13MP. Hızlı şarj teknolojisi olmasa da 10W gücünde şarj hızı olduğu ortaya çıktı.

Vivo Y12A Kaç TL'ye Satılacak?

Vivo Y12A'nın satış fiyatı 145 dolar olacak. Ancak Türkiye'ye geldiğinde bu fiyatın vergilerle ve çeşitli kâr eklemeleriyle daha fazla edeceği bilinmekte. Tahmini olarak 2500- 3000 TL civarlarında satılabilir. Çıkış tarihi belli olmadığından beklemeye devam edeceğiz. Vivo'dan konuyla ilgili bir açıklama gelecektir.