VESTELCELL Tarifeleri Yayınlandı! Türk Telekom ve Vestel'in Yeni Operatörü Açıklandı!

VESTELCELL, Türk Telekom ve Vestel'in ortak hareketi ile duyuruldu. Yeni operatör VESTELCELL'in tarife paketleri yayınlandı. Tarifelerde dakika konuşma ve hediye çekici veriliyor.

Vestel, Türk Telekom'un iletişim ve ağ gücünden faydalanarak yeni bir operatör şirketi kurdu. Vestel'in teknoloji alanındaki çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Bu noktada iki şirketin iş birliği yaparak güzel bir hizmet vermeyi hedefledikleri ortaya çıktı. Peki VESTELCELL hangi tarifelerle kullanıcılara hizmet edecek? Yeni dönemindeki tarife planı nedir?

VESTELLCELL Operatörü Fırsatlarla Geliyor!

Vestel de tıpkı BİM ve spor kulüplerinin çeşitli operatörleri gibi yeni operatör şirketini duyurdu. Bu duyuru sonrasında tarifelerin özellikleri ve Türk Telekom iş birliği dikkat çekti. Sunulan avantajlara bakıldığında Vestel üzerinden çeşitli hediye çekleri de verilecek. Ayrıca konuşma ve SMS'de tarifeye ek olarak yer alacak.

VESTELCELL Tarifeleri ve Fiyatları

VESTELCELL, Mini, Midi ve Maksi paketleri ile karşımıza çıkıyor. Konuşma, mesaj ve hediye çekinin yer aldığı pakette sırasıyla neler var inceleyelim.

Mini Paketi: 500 DK, 1000 SMS ve 75 TL hediye çeki veriyor. Aylık taahhütlü fiyatı ise 35 TL.

Midi Paketi: 750 DK, 1000 SMS ve 100 TL hediye çeki verilmekte. Aylık taahhütlü fiyatı 45 TL.

Maksi Paketi: 1000 DK, 1000 SMS ve 150 TL hediye çeki yer almakta. Aylık taahhütlü fiyatının 55 TL olduğu açıklandı.

VESTELCELL Nerede Hizmet Verecek?

VESTELCELL, 1000 noktada hizmet verecek. Hizmet noktalarının bu kadar fazla olması, Vestel'in etkili bir giriş yapacağını gösteriyor. Yakın zamanda çeşitli güncellemeler ve duyurularla VESTELCELL'in çeşitli fırsatlarını daha yakından inceleyeceğiz.