Trendyol Yemek, Yemek Sepetine Rakip Olacak!

Trendyol, yeni yemek uygulaması için çalışmalarına başladı. Firma yapacağı yeni uygulamayla Yemeksepeti uygulamasına rakip olarak gelmeye hazırlanıyor. Trendyol, yemek sipariş uygulaması üstüne...

Trendyol, yeni yemek uygulaması için çalışmalarına başladı. Firma yapacağı yeni uygulamayla Yemeksepeti uygulamasına rakip olarak gelmeye hazırlanıyor.

Trendyol, yemek sipariş uygulaması üstüne yoğun mesai harcıyor. Kaynak tarafından gelen iddialara göre 2 veya 3 hafta içerisinde yayına alacağını belirtiyor. Uygulamanın parçası olarak hizmetle ilgili görüntüler paylaşıldı...

Trendyol Yemek Uygulaması Yapıyor!

Türkiye genelinde ve tüm dünyada hizmet veren Trendyol, son zamanlarda piyasaya değerini artıracak yenilikler için hazırlık yapmakta. Edinilen son bilgilere göre Trendyol, yemek uygulaması üzerine çalışma yapıyor.

Trendyol'un yemek için ayrı bir uygulama değil de ana uygulamanın parçası olacağı iddia edilmekte. Trendyol Yemek Servisi başlatmış olduğu indirim kampanyası dahilinde 30 TL ve üzerindeki ilk 3 siparişe %30 indirim yapılacağı belirtildi.

Son zamanlarda tüm sektörde yapılan yatırımlarla konuşulan ve önümüzdeki 5 yıl içerisinde ciddi hazırlık içerisinde çalışma gösteren e-ticaret sitesi Trendyol, yatırımlarını devam ettirerek pazarın tek söz sahibi olmayı istemektedir. Trendyol'un yaptığı kampanyalarla beraber Türkiye de ki e-ticaret sitelerinin zor durumda olduğunu iddia ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Google Kararını Verdi! Google Müzik Uygulaması Tarihe Karışıyor…