Tinder ve Spotify'den Önemli Ortaklık!

Son dönemlerin en çok kullanılan çöpçatanlık sitelerinden birisi olan Tinder, giderek daha da gelişiyor. Kişilerin birbirini daha iyi tanıması adına sistemde pek çok özellik yer alırken, bu...

Son dönemlerin en çok kullanılan çöpçatanlık sitelerinden birisi olan Tinder, giderek daha da gelişiyor. Kişilerin birbirini daha iyi tanıması adına sistemde pek çok özellik yer alırken, bu özelliklere bir yenisi daha eklendi. Tinder ile Spotify arasında yapılan anlaşmalar ile birlikte Tinder sistemine Spotify üyelik detaylarının girilmesi mümkün hale getirildi. Böylece kişiler Spotify üyeliği ile birlikte en çok sevdiği müzikleri ya da fanı olduğu sanatçıları Tinder profilinde gösterebilecek. Tabi bu sadece Spotify üyeliği olan kişiler için geçerli.

Müzik Zevkleriniz Bir Mi?

Tinder için geliştirilen bu özelliği müzik zevki aynı olan kişilerin de bir araya gelmesini sağlayacak. Bu açıdan yeni özelliğe ilgi gösterilmesi de bekleniyor. Müzik zevklerine göre yapılacak aramalar ile birlikte müziğe önem veren ve aynı zevklere sahip kişilerle tanışmak isteyen kişiler için de önemli bir imkan yaratılmış olacak.

Profil Şarkısı Ayarlanacak

Tinder için yenilikler üstelik bunlarla da sınırlı değil. Kişiler Tinder profil sayfasına özel bir şarkı atayarak, profil şarkısı olarak belirleyebilecek. Böylece profil ziyaretçilerine de hoş bir sürpriz yapılabilecek.