Tesla Model S Plaid İçerisinde Oyunda Oynanabilecek! Elon Musk Cyberpunk 2077 Oynadı!

Tesla Model S Plaid'in tanıtımı yapıldı. Elon Musk, araç içerisinde oyun oynanabileceğini açıklandı. Ayrıca 100 km/s'yi rekor saniyede bitirdiği de orrtaya çıktı.

Tanıtımında Elon Musk'ın da yer aldığı Tesla Model S Plaid, yepyeni özelliklerle karşımıza çıktı. Her seferinde Tesla'nın nefes kesen bir yeni özelliğine daha tanıklık ediyoruz. Artık araba içerisinde oyun oynama devri de başlıyor. Yazılıma büyük bir yatırım yaptığı belirtilen Elon Musk'ın sıradaki hamlesi şimdiden tahmin ediliyor. Peki Tesla modellerinde hangi oyunlar oynanabilecek? Konsol havası katan yeni özellik sayesinde araba içinde beklemekten sıkılmayacaksınız.

Tesla Model S Plaid İçinde Oyun Oynanacak!

Tesla Model S Plaid içerisinde CyberPunk 2077 oynanabilecek. Hali hazırda pek çok oyunun sistem içerisinde yer alması bekleniyor. 60 FPS olarak oyunlar oynanabilir hale gelecek. İlk olarak CyberPunk 2077'den başlandı. Daha sonra diğer oyunların da ekleneceği haberi gelecektir. Elektrikli araçların şarj doldurma istasyonlarında beklerken keyifle oynayabileceği bir sistem yaratıldı. PS5 gibi bir konsol görevi görecek olan bu sistem, Elon Musk'ın en yeni icatlarından biri oldu.

Tesla Model S Plaid Kaç TL'ye Satılacak?

Tesla Model S Plaid için ödenebilecek en yüksek fiyat 140.000 dolar olduğu açıklandı. Modelin özelliklerine bakıldığında en fazla göze çarpan kısımlardan biri de 100 km/s'ye 2 saniyeden daha kısa sürede ulaşması oldu. Böylelikle mevcut rekor da kırıldı. Porsche 918 Spyder'in elinde bulundurduğu 2.1 saniyelik rekor geçildi. Yazılım alanına büyük yatırımlar yapan Elon Musk, araçlarda devrim yapmaya devam ediyor.