Survivor'dan Elenen Batuhan Karacakaya Mavi Takıma Sert Sözler Söyledi!

Survivor 2021'den en son elenen isim olan Batuhan Karacakaya, mavi takım hakkında konuştu. Adaya veda eden Batuhan, şampiyonluğu hak etmediklerini söyledi.

Survivor 2021'ye veda ettikten sonraki ilk röportajını gerçekleştiren Batuhan Karacakaya'nın sözleri sosyal medyaya damgasını vurdu. Survivor'dan elendikten sonra kendisine sorulan soruları yanıtladı. Ancak mavi takıma öyle şeyler söyledi ki hayranları bile şok oldu. Daha önce mavi takımda yarışan Batuhan, takım arkadaşları hakkında sert konuştu.

Survivor'dan Elenince Sert Konuştu!

Survivor 2021'den elenince Batuhan'ın sözleri gündeme düştü. Mavi takımın şampiyonluğu hak etmediğini söyledi. Bu da demek oluyor ki onlarla birlikte olduğu süre zarfında farklı düşünceler içerisindeydi. Takım arkadaşları hakkında böyle düşünüyor olması garip karşılandı.

"Gerçek Survivor'u Yaşamadılar"

Kırmızı takımın gerçekten mücadele verdiğini söyleyen Batuhan, mavi takımın çok az aç kaldığını ve neredeyse hiç zorlanmadıklarını dile getiren sözler söyledi. Bu nedenle de şampiyonun kırmızı takımdan çıkması gerektiğini ifade etti. Survivor 2021'de son kulvarlara girildi. Artık şampiyon olacak kişi yavaş yavaş belli olacak. Elenen her bir isim büyük heyecan yaratıyor. Survivor 2021'de Evrim Keklik'in düşüncesi doğru çıkmıştı. Survivor'dan elenecek ismin Batuhan olduğunu tahmin etmişti. Programın takipçileri bile buna çok şaşırdı. Bakalım bu hafta Survivor'dan kim elenecek? İzleyiciler Aleyna'nın bir kez daha potaya girmesi durumunda elenebileceğini düşünüyor ancak Pazar günü elenen ismi öğreneceğiz.