Seren Serengil Son Fotoğraflarıyla Hayranlarını Üzdü!

Seren Serengil'in dumping sendromu rahatsızlığı devam ediyor. Ünlü ismin sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafta kilo kaybettiği görüldü.

Seren Serengil, sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Ancak bu sefer açıklamaları ile değil. Fotoğraflarındaki şok değişim takipçilerini üzdü. Çünkü bir süredir hastalığıyla ilgili mücadele veriyor. Çok fazla kilo kaybeden ünlü sunucunun son hali sosyal medyanın gündemine oturdu. Dumping rahatsızlığı nedeniyle bu kadar fazla kilo verdiği belirtilmekte. Peki Seren Serengil'in sağlık durumu nasıl? İşte paylaştığı fotoğraflar ve dahası...

Seren Serengil Kilo Kaybetti

Bir süredir kilo vermekte olan ünlü ismin, kilo vermemek için çaba sarf ettiği belirtiliyor. Çünkü böylesine bir rahatsızlıkta sürekli olarak kilo verilmesi kişinin sağlığını riske atıyor. Kelimenin tam anlamıyla bir deri bir kemik kalan sunucunun son hali de görenleri şok etti. Ancak her şeye rağmen oldukça iyiydi ve mücadelesine devam ediyordu.

Seren Serengil Hastalığı Nedir?

Dumping sendromu, hızlı mide boşalması olarak bilinir. Bu hastalıkta kişi, yediği yemeği çok hızlı bir şekilde sindirdiği için kilo verme durumu gözlemlenir. İshal ve mide bulantısına da neden olduğu bilinir. Hastalığa sahip olanların midesi zamanla küçüldüğünden yemek yemede sıkıntılar gittikçe artış gösterebilir. Seren Serengil'in paylaştığı fotoğraflara bakıldığında ise kilo kaybı açık bir şekilde gözükmekte.