Samsung Yeni Katlanabilir Telefonunu Duyuracak! Galaxy Z Roll Ne Zaman Çıkıyor?

Samsung Galaxy Z Roll telefonu ortaya çıktı. Katlanabilir telefonun ne zaman çıkacağı merak ediliyor. Samsung Galaxy Z Roll telefonunu duyurdu mu?

Samsung, Galaxy Z Roll adını verdiği katlanabilir telefonuyla fark yaratmaya geliyor. Son zamanlarda katlanabilir telefonlar arasında hatrı sayılır modeller üreten şirket, yeni model ile devrim yaratacak. Katlanabilir telefon piyasasındaki varlığını güçlendirmek istediği için böyle bir hamle yapacağı belirtiliyor. Peki Galaxy Z Roll'un özelliği nedir? Galaxy Z Roll ne zaman çıkacak?

Galaxy Z Roll Çıkış Tarihi

Samsung'un katlanabilir telefonu çıkarıp çıkarmayacağı konusunda tartışmalar sürüyor. Galaxy Z Roll'un çıkacağına yönelik iddia, şirketin patent başvurusu ile ortaya çıktı. Patent başvurusunun katlanabilir telefon ile bir bağlantısı bulunuyorsa önümüzdeki aylarda telefonun çıkması muhtemel olabilir. Ancak fiyat bakımından herhangi bir detaydan şu an için bahsetmek mümkün değil.

Samsung Galaxy Z Roll Detayları

Samsung'un çıkaracağı iddia edilen Galaxy Z Roll'un adının Galaxy Z Slide de olabileceği belirtiliyor. Ayrıca parmak izi sensörünün telefon için oldukça uygun bir noktada yer alması şaşırttı. Gizli ve gömülü olarak karşımıza çıkan bu sensör telefonun özelliklerine olumlu olarak kaydedilecek. Ortaya çıkan tasarımın prototip olması muhtemel. Çünkü henüz telefon ile ilgili gelişme yaşanmadı. Açıklamanın yapılmaması da cihazın çıkışına daha çok olduğunu gösteriyor. En azından bir süre daha bekleyeceğiz.