Samsung Galaxy S21'in Rengarenk Yeni Fotoğrafları Yayınlandı!

Samsung'un yakında çıkacak yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S21 renkli render fotoğrafları ile sızdırıldı.

Samsung'un dört gözle beklenen heyecan verici yeni amiral gemisi telefonu Galaxy S21 yeni fotoğrafları ile internete düştü. Hakkında pek çok spekülasyon ve sızıntı iddiası ile karşılaştığımız telefon, şimdi rengarenk render görüntüleriyle açık bir şekilde karşımıza çıktı. En az beş farklı renk seçeneği ile piyasaya çıkacak cihaz oldukça ayrıntılı bir şekilde göründü.Güney Koreli güvenilir teknoloji muhbiri Kero Kim tarafından paylaşılan render çıktıları, Galaxy S21'in tasarımı ile ilgili bizlere çok net bazı ipuçları verdi. Birçok farklı renk opsiyonu ile dizayn edilen cihazın bu zamana kadar gelen en renkli Samsung telefonlarından biri olacağı gözlendi. Pembe, siyah, mor, gri ve beyaz renklerle yayınlanacak seri herkese hitap edecek alternatifli renkleriyle bekleyenleri sevindirdi.Samsung Galaxy S21

Samsung Galaxy S21'in Beklenen Özellikleri

Samsung Galaxy S21 teknik özellikleri itibariyle fotoğraflardan da anlaşılacağı üzere üçlü arka kamera kurulumu taşıyacak. İddialara bakıldığında 108 MP ana kamera ile çıkacak cihazda Qualcomm Snapdragon 875 yonga seti kullanılacak. 5G bağlantı ile birlikte Bluetooth 5.1 ve NFC desteği verecek cihaz; tahminlere göre 4.000 mAh batarya kapasitesi ve 25W hızlı şarj sistemiyle çalışacak.

Normalden daha ucuz bir satış fiyatı ile çıkması beklenen Galaxy S21, yine güvenilen bazı kaynaklara göre 2021 yılının Ocak ayında piyasaya çıkacak. Ancak serinin kaç telefondan oluşacağı, kullanılabilirlik durumu ve fiyat etiketi gibi konularda belirsizlik halen devam ediyor. Önümüzdeki haftalarda muhtemelen tüm bu bilgiler yavaş yavaş birinci ağızdan paylaşılır olacak.