Razer Opus X Uygun Fiyatlı Kulaklık Geliyor! Razer Opus X Kaç TL'ye Satılacak?

Razer, bu sefer ortalama fiyatlı kulaklıkları yerine ucuz bir kulaklık çıkarıyor. Razer Opus X satış fiyatı kaç TL? Razer Opus X özellikleri nelerdir?

Razer, oyuncular için daha düşük fiyatlı bir kulaklık çıkarmaya hazırlanıyor. Kulaklığın fiyatı Türkiye şartlarına göre biraz pahalı olsa da genel olarak Razer fiyatlarının biraz daha altında satılacak. Razer Opus X'in özellikleri merak edildi. Aktif gürültü engelleme özelliği çok sevildi. Oyunlara ve çeşitli işlere tam olarak odaklanmanızı sağlayacak. Aynı zamanda pil ömrü de dikkat çekiyor. Dilerseniz Razer Opus X'in özelliklerine bir göz atalım.

Razer Opus X Özelilkleri

Razer, pil gücüne ve ses kalitesine çok önem veriyor. Aynı zamanda dışarıdaki gürültüyü engelleme konusunda yaptığı çalışmalar da bilinmekte. Diğer ürünleri gibi Razer Opus X'de dışarıdaki sesleri engelleyebileceksiniz. Bu yüzden oyuncular ve işe odaklananlar için bulunmaz bir nimet değeri taşıyacak. Renk olarak yeşil, beyaz ve pembe arasından birini tercih edebilirsiniz. Bluetooth 5 teknolojisinin kullanıldığını da belirtelim. Ayrıca pil ömrü maksimum 40 saate kadar çıkabilmektedir. Kulaklıktaki kısayol tuşları ile ses azaltıp artırabilir veya gürültü modunu çalıştırabilirsiniz.

Razer Opus X Kaç TL'ye Satılacak?

Razer'in normal modelleri ortalama 200 dolara satılmaktaydı. Ancak bu model daha düşük olduğundan ötürü 100 dolara satışa sunulacak. Türkiye'de ise ortalama 1100-1300 TL arası bir fiyata satılacağı düşünülüyor. Bizde o kadar da düşük fiyat olmasa da Razer'in diğer modellerine göre daha iyi bir fiyat diyebiliriz.