Ratatouille TikTok Müzikali İçin Bilet Satışları Devam Ediyor!

TikTok'ta yapılacak online Ratatouille konseri şimdiden 1 milyon dolarlık bilet sattı.

Yeni yılın ilk büyük sanal etkinliği olan TikTok Ratatouille müzikali için artık sayılı günler kaldı. Çevrimiçi olarak hazırlanan Ratatousical müzikal gösterisi henüz şimdiden 1 milyon dolar değerinde bilet satışı gerçekleştirdi. Satışları halen devam eden gösteri 4 Ocak'ta TikTok'ta sergilenecek. İşte detaylar...

2007 yılında Disney ve Pixar ortaklığında sinema salonlarına gelen başarılı animasyon filmi Ratatouille şimdi müzikal haline geldi! Aşçı bir farenin hikayesini anlatan film Seaview Productions ve TikTok işbirliği ile üretilerek hayranlık uyandırıcı kadrosuyla sahneye çıkmaya başladı. Ünlü Broadway yıldızları Wayne Brady, Andrew Barth Feldman, Ashley Park, Kevin Chamberlin, Andre de Shields ve Tituss Burgess gibi tecrübeli oyuncular toplamda 20 parçadan oluşan repertuvarlarını Broadway'in senfoni orkestrası ile beraber keyifli bir yolculuğa çıktı.

Pandemi şartları sebebiyle üst düzey bir Broadway prodüksiyonu gerçekleşemese de tecrübeli oyuncular, müzisyenler ve dansçılar tarafından hazırlanan performanslar, evlerinden gerçekleştirdikleri provalara rağmen yine de kusursuz olarak yorumlandı. Şimdi bu özel etkinlik herkesin çevrimiçi olarak izleyebilmesi için TikTok'a gelmeye hazırlanıyor. Kısa video odaklı mobil uygulama ilk defa böylesi büyük bir gösteriye ev sahipliği yapacak.

TikTok Ratatouille Müzikali, 1 Milyon Dolarlık Bilet Sattı!

Orijinal Ratatouille filmi konusu için sadık bir uyarlamayla sahneye taşınan Ratatousical gösterisi şu anda internetten bilet satışı yapmaya devam ediyor. Etkinliğe 1 milyon dolarlık bilet satışı şimdiden gerçekleşirken, biletlerin halen devam ettiğini sizlere de hatırlatmak isteriz. Ratatousical'ın yayın tarihi ise 4 Ocak'ta gerçekleşecek. Etkinliğin adresi yukarıda da söz ettiğimiz gibi TikTok olacak!