POCO X3 GT Özellikleri Nelerdir? Telefonun Çıkış Tarihi Belli Oldu mu?

POCO X3 GT ne zaman çıkacak? Xiaomi'den ayrılan POCO, elinden gelenin en iyisini yaparak yeni telefonlar üretiyor. POCO X3 GT fiyatı ve teknik özellikleri belli oluyor.

POCO'nun çıkaracağı yeni telefon herkesi heyecanlandırdı. Çünkü üst düzey özellikleriyle beraber geliyor. POCO X3 GT'nin sahip olduğu özelliklere baktığımızda gerçekten akıllı telefon canavarı sıfatını taşıyor. Peki telefonun hangi özellikleri mevcut? Kamerasından yonga setine kadar pek çok şey merak ediliyor. POCO'nun önümüzdeki haftalarda veya aylarda telefonu satışa sunması beklenmekte. Satışa sunulacağı tarih ve fiyatı ortaya çıktı mı? POCO X3 GT özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihini sizler için araştırdık.

POCO X3 GT Teknik Özellikleri

Telefon, diğer modellerde olduğu gibi kullanıcıyı 120Hz ile tanıştırıyor. Böylelikle telefonunuzun ekran hızı sizi çok memnun edecek. Bu farkı özellikle de oyunlarda görebilirsiniz. Hal böyle iken 8GB RAM ve 256 GB depolama alanına çıkan bir telefondan söz ediyoruz. İşlemci olarak ise Dimensity 1100 kullanılacak. Hızlı şarj teknolojisi kullanılarak kısa süre içerisinde bataryanın dolması sağlanacak. 67W hızlı şarj ile 5.000mAh pil telefonun en önemli özellikleri arasında. Ön kamera 16 MP ve arka kameranın 64 MP olduğu biliniyor. Cihazın diğer POCO modellerinde olduğu gibi yan tarafta parmak izi ile kilit seçeneği bulunmakta.

POCO X3 GT Ne Zaman Çıkacak?

POCO X3 GT'nin ne zaman çıkacağı konusunda net bir bilgi elde edilemedi. Haftalar sonrasında POCO X3 GT'nin çıkış tarihini öğreneceğiz. Ancak POCO, konuyla ilgili henüz bir duyuru yapmadı. Son zamanlarda çıkardığı telefonlarla adından söz ettirmeyi başarıyor.