PlayStation 5 Plus'ın Temmuz Ayı Bedava Vereceği Oyunu Belli Oldu!

E3 2021'de yayınlanan ve haberleri yapılan oyun Temmuz ayında ücretsiz oluyor. Kullanıcılar, bedava oyunu oynamak için kolları sıvadı. Peki PS Plus hangi oyunu ücretsiz verilecek?

PlayStation Plus, ücretsiz oyunlar vermeye devam ediyor. Ancak bu sefer ki oyun adından fazlasıyla söz ettirecek. Çünkü E3 2021 etkinliğinde de dikkat çeken bir oyundan söz ediyoruz. Remastered versiyonu ile Temmuz ayında oynanabilir olacak. Ücretsiz şekilde oynayabileceğiniz bu oyunun ismi nedir? İşte E3'e damgasını vuran PlayStation Plus'ın ücretsiz verdiği oyun...

PlayStation Plus Hangi Oyunu Ücretsiz Veriyor?

PS Plus'ın verdiği oyun A Plague Tale: Innocence olarak açıklandı. Oyun 2019 yılında çıktığında hikayesi ve oynanışı ile beğenilmişti. Daha sonra pek çok kişi tarafından oynandı. Fakat geçtiğimiz haftalarda remastered hali ile tekrar oyuncularla buluşacağı ortaya çıktı. Bu andan sonra hangi platformlarda yayınlanacağı merak konusu haline geldi. Fakat belirtilen bilgilere göre PlayStation 4'te yayınlanmayacak. Tüm bu iddialar doğru ise PlayStation 5 üzerinden Plus sahipleri ücretsiz olarak oynayabilecek.

Oyun Ne Zaman Oynanacak?

A Plague Tale: Innocence oyunu Temmuz ayı PS Plus kullanıcıları için oynanır hale gelecek. Ücretsiz olduğu için pek çok oyuncu sabırsızlıkla bedava gelecek oyunu bekliyor. Ayrıca her ay düzenli olarak verilen ücretsiz oyunlar arasında Ağustos için de önemli bir iddia ortaya atıldı. Tüm bu haberler bir sızıntı olduğundan ötürü gerçeklik payı olmayabilir. Fakat daha önce de ResetEra'nın sızıntı haberlerinin doğru çıktığı görülmüştü. Bu yüzden oyuncuların ResetEra'ya güvendiği belirtiliyor.