Alone in the Dark'ın çıkış tarihi ertelendi

Alone in the Dark'ın çıkış tarihi ertelendi
24 Ekim 2023'te çıkması beklenen Alone in the Dark'tan oyun severleri üzen haber geldi. Yeni alınan kararla birlikte oyun 2024'ün başına ertelendi.

23 Ekim 2023'te çıkması planlanan Alone in the Dark, oyun severlerini üzecek bir haberle gündeme geldi. Çıkmasına neredeyse 2 aydan çok az bir zaman kalırken, oyunun 2024 yılına ertelendiği açıklandı.

Tüyler ürpertici bir oyun iddiasıyla çıkacak olan Alone in the Dark, gerçekten de korku oyunu sevenleri için merakla beklenen bir yapımdı. Ancak oyunun çıkış tarihi neredeyse 2 buçuk ay kadar ertelenmiş oldu.

Alone in the Dark ertelendi

23 Ekim'de çıkacağı duyurulan oyun, 16 Ocak 2024'te çıkacak. Şirketten yapılan açıklamada, oyunun daha iyi bir denetim sunacağı ifade edilirken ertelemenin sebebi de belirtildi. Şirket, çıkardığı oyunu rekabete kurban etmek istemiyor. Ekim ayında çok fazla oyun çıktığı için Alone in the Dark'ın arada kaynamasını istemiyorlar. Bu nedenle durgun bir dönem olan Ocak ayını seçtiklerini açıkladılar. Öte yandan şirket, 2 buçuk aylık bu süreçte oyunu daha iyi yapmanın yollarını aramaya devam edecek.

Alone in the Dark oyununda ünlü isimler de karakter olarak karşımıza çıkıyor. Ana karakterler Emily Harwood ve Edward Carnby'yi Jodie Comer (Killing Eve, Free Guy) ve David Harbour (Stranger Things, Black Widow) olacak. Oyuncuların sesleri ve yetenekleri de oyunda yer alacak.

Son Haberler