699 liralık Sherlock Holmes: Chapter One Epic Games'te inanılmaz ucuza satışta!

699 liralık Sherlock Holmes: Chapter One Epic Games'te inanılmaz ucuza satışta!
Türkçe dil desteğine sahip olan Sherlock Holmes: Chapter One, Steam'de 699 liraya satılırken, Epic Games Store üzerinden aynı oyunu çok çok daha ucuza satın alabilirsiniz. Fırsatı kaçırmamak için acele etmenizde fayda var!

Oyun dünyası her geçen daha da pahalı bir hal almaya devam ederken, Türkiye'de bulunan oyuncular artan fiyatlar yüzünden kısıtlı oyunlara erişmekten yorulmaya başladı. Ancak bu kez size harika bir duyurumuz var.

Türkçe dil desteğine sahip olan Sherlock Holmes: Chapter One, herkesin bildiği gibi Steam üzerinden 699 liralık bir fiyat etiketine sahip. Ancak bu oyunu 649,25 lira daha ucuza alabileceğinizi söylesek? Tabii ki şaka yapmıyoruz!

Steam üzerinden 699 liralık fiyat etiketine sahip olan Sherlock Holmes: Chapter One, Epic Games Store'da 49.75 TL'ye satışta.

Eğer dedektiflik, gizem ve suç unsurlarını içeren oyunları seviyorsanız bu fırsat kesinlikle size göre. Fiyatlar hele böylesine artmışken bu fırsatı değerlendirmenizde fayda var. Malum fiyatlar o kadar hızlı artıyor ki en azından kütüphanenizde ucuza bulduğunuz oyunları biriktirmek iyi olabilir.

Son Haberler