OnePlus Nord N200 Geliyor! Nord N200'ün Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı!

OnePlus, Nord N200 telefonunu satışa sunmaya hazırlarken, telefonun özellikleri sızdırıldı. Peki Nord N200 telefonu ne zaman çıkacak? Nord N200 güncel satış fiyatı belli oldu mu?

OnePlus'ın merakla beklenen Nord N200 telefon modeli hakkında bazı detaylar ortaya çıktı. Teknik detaylar sızdırılınca telefonu merak edenler özellikleri inceleme imkanı buldu. Peki telefon ile ilgili ne tür sızıntılar mevcut? İşte telefonun RAM, depolama, yonga seti, batarya, pil ve fiyatı hakkında son gelişmeler...

Hızlı Şarj Desteği Sunacak!

Nord N200'de 18W hızlı şarj desteğinin yer alması bekleniyor. Bataryanın kapasitesi ise 5000 mAh olacak. Yani şarjın doldurulması pek çok telefona göre biraz daha uzun sürse de yeni nesil bir telefon olduğunu gösterecek. Çözünürlüğe önem verenlere ise bir müjdeli haber verelim. Full HD+ çözünürlük sizleri bekliyor. Ayrıca ekran yenileme hızının da gerek oyunlarda ve gerekse telefonu kullanırken büyük önemi bulunmakta. 90Hz ekran yenileme hızına sahip olacağınızı unutmayın. Bu hız, bir telefon için oldukça yeterli.

Yonga Seti Quallcom'dan!

OnePlus Nord N200 telefonunda, Quallcom'a ait olan yonga seti Snapdragon 480'in kullanılacağı açıklandı. 4GB ram ve 64 GB depolama alanı da beklentileri karşılayacak. Telefonun fiyatıyla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Çeşitli sızıntılarda da fiyat bilgisi verilmedi. Ancak yakın zamanda fiyatlarla ilgili de bilgi edinebileceğimizi söyleyelim. Şu an için telefonun teknik detaylarına hakim olduk. Eğer bilgiler doğru ise telefonun ortalama bir fiyatla karşımıza çıkacağı tahmin ediliyor.