Nokia'dan Birkaç Dolarlık Telefon! Nokia Yeni Telefonu Çok Uygun!

Nokia uygun fiyatlı telefon satışlarına devam ediyor. Nokia 110 ve 105 modelleri satışa sunulacak. Nokia 110 kaç TL'ye satılacak?

Nokia, çıkardığı yeni telefonlarının ucuz fiyatlı olmasına dikkat ediyor. Pek çok kullanıcının pratik şekilde işini görebileceği ve uygun fiyatıyla da satın alabileceği ürünler satışa sunuldu. Şimdi ise yeni telefon modelleri üzerinde çalışılıyor. Müzik çalar ve radyo destekli olacak bu ürünlerin eski telefonlara nazaran tasarımları çok daha şık ve etkili bir görünüme sahipler. Peki Nokia 110 ve Nokia 105 kaç TL'ye satılacak? Bu konuda büyük bir merak söz konusu.

Nokia 110 ve 105 Fiyatı

Nokia'nın yeni çıkaracağı telefonlar Nokia 110 ve 105'in 20 ila 15 dolar arasında bir fiyata satılacağı düşünülüyor. Daha önce çıkarılan modellerin de bu fiyat skalasında olduğu bilinmekte. Şimdi ise iki modelin ne zaman satışa sunulacağı merak ediliyor. 2019 modelleri oldukça ucuza satılmıştı. 2021 modellerinin de benzer fiyatlarda olacağı ve birkaç aya çıkacağı iddia ediliyor.

4G Çekim Gücü ile Satılacak!

Nokia 110 ve 105 telefon modellerinin 4G çekim gücüne sahip olacağı açıklandı. Fiyatına göre oldukça güçlü telefonların çıkacağı kesinleşti. Telefon ile yalnızca arama yapacak ve arada müzik veya radyo dinleyecek kişilerin tercihi olabilir. Bununla beraber Nokia 110'un diğer modelden farkları arasında jak girişinin olması da yer alıyor. Bu sayede kulaklıkla müzik ya da radyo dinlenebilecek.