Netflix Türkçe Olarak Faaliyete Geçti

Netflix adı ile piyasaya giriş yaptıktan sonra kısa süre içerisinde yüksek bir ilgi gören ve böylece sektörde en güçlü uygulamalardan birisi halinde gelen Netflix, farklı ülke pazarlarına da giriş...

Netflix adı ile piyasaya giriş yaptıktan sonra kısa süre içerisinde yüksek bir ilgi gören ve böylece sektörde en güçlü uygulamalardan birisi halinde gelen Netflix, farklı ülke pazarlarına da giriş için hazırlıklarını sürdürüyor. bu kapsamda Netflix Türkiye pazarına da girmeye karar verirken, yapılan tanıtımlar ile birlikte Netflix Türkiye de resmen aktif hale geldi. Üstelik Netflix kurucu ve CEO Reed Hasting'in de katılım gösterdiği tanıtım, büyük bir ilgi çekti.

Türkiye'ye Özel Fiyatlar

Netflix Türkiye'de sürdüreceği faaliyetlerde sisteme Türkçe dilini eklerken, aynı zamanda fiyatlar da TL olarak değiştirildi. Bu bakımdan Türkiye'deki kullanıcılar hiçbir açıdan zorlanmadan Netflix'e dahil olabilecek.

Netflix Aylık Fiyatları Ne Kadar?

Netflix için kişilerin en az aylık 15,99 TL'lik bir ücret ödemesi gerekiyor. Basic paket için geçerli olan bu ücret, kişilerin daha fazla özellik istemesi ile birlikte daha da artıyor. Kişilere özel ve reklamsız bir televizyon deneyimi sunan Netflix sayesinde kişiler istediği zaman istediği dizi ya da filmi hemen izlemeye başlayabiliyor. Spor içeriklerden belgesellere kadar farklı alanlardaki yayın içeriklerine ulaşmak ve geniş arşiv sayesinde her zaman seveceğiniz bir yayını izlemek mümkün. Türkiye pazarına giriş yapan Netflix'te yüzde 80 oranında Türkçe dublaj ve altyazı seçeneği de bulunuyor.