Netflix, Kasım Ayında Yayımlanacak İçeriklerini Duyurdu!

Son zamanların sevilen platformlarından biri olan Netflix, bünyesinde barındırdığı film ve dizilerle karşımıza çıkıyor. Her ay yeni dizi-film yayınlamasıyla gündemimize gelen Netflix Türkiye Kasım...

Son zamanların sevilen platformlarından biri olan Netflix, bünyesinde barındırdığı film ve dizilerle karşımıza çıkıyor. Her ay yeni dizi-film yayınlamasıyla gündemimize gelen Netflix Türkiye Kasım Ayında Yayımlanacak İçeriklerini Duyurdu!

Dünya genelinde en popüler çevrimiçi dizi ve film izleme platformu olan Netflix, Kasım ayında yayınlanacak dizi ve filmlerini duyurdu. Netflix tarafından yapılan duyurulara göre kasım ayında yayımlanacak dizi ve filmlerle karşımıza çıkıyor.

Kasım ayı içerisinde yalnızca piyasaya çıkacak olan dizi ve filmlerle kullanıcıların karşısına çıkmıyor. Lisans hakkını da satın alan platform, Kasım ayı içerisinde bu içeriklerle de abonelerin karşısına çıkıyor.

Netflix Kasım Ayı İçerikleri

Netflix dizileri:

  • Paranormal: (5 Kasım)
  • Midas'ın Müritleri: (13 Kasım)
  • The Crown: 4. Sezon (15 Kasım)
  • Virgin River: 2. Sezon (27 Kasım)

Netflix filmleri:

  • The Life Ahead (13 Kasım)
  • Hillbilly Elegy (24 Kasım)

Netflix Orjinal Dizileri

Paranormal (5 Kasım)

Adından da anlaşılacağı gibi doğaüstü olayları konu edinen bu korku dizisi Kasım ayının ilk dizilerinden olma şansını elde ediyor.

Midas'ın Müritleri (13 Kasım)

Dünyaca ünlü yazar Jack London'ın kitabından uyarlanan Midas'ın Müritlerinden esinlenen film 13 Kasım da vizyonda.

The Crown: 4. Sezon (15 Kasım)

İlk kez 2016 yılında karşımıza çıkan The Crown 4. Sezon ile karşımıza çıkıyor. 80'li yılları konu edinen dizinin yeni sezonunda Prens Charles'ın Lady Diana Spencer ile yaptığı evlilik konu ediniyor.

Virgin River: 2. Sezon (27 Kasım)

Amerikan dizisi seven kişilerin beğeneceği Virgin River 2. Sezon ile karşımıza çıkıyor. Yeni sezonun da beğenileceği düşünülüyor.

Undercover: 2. Sezon (9 Kasım)

Netflix'in gerilim yapımları arasında bulunan Undercover, geçtiğimiz yıl ikinci sezonu için onay almıştı. 9 Kasım tarihinde 2. Sezonu vizyonda...

Netflix Orjinal Filmleri

The Life Ahead (13 Kasım)

Romain Gary dediğimizde Onca Yoksulluk Varken sözünü kullanırsınız. İşte tam da bu film bu popüler kitabın film versiyonu olarak karşımıza çıkıyor.

Hillbilly Elegy (24 Kasım)

Bir hukuk öğrencisinin hayatını konu edinen Hillbilly Elegy eğitim hayatının en kritik dönemlerini konu ediniyor. Netflix Orjinal Filmi Hillbilly Elegy 24 Kasım tarihinde Netflix vizyonunda olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Sinemaya Yerli Filmler Damgasını Vuruyor!