Müjde! Apex Legends Steam'e Geliyor!

Apex Legends geliştiricisi olan Respawn Entertainment tarafından oyunun Steam'e geliş tarihi açıklandı. Oyunun severleri tarafından geleceği tarih merak içerisinde beklenirken, bu tarih geliştirici...

Apex Legends geliştiricisi olan Respawn Entertainment tarafından oyunun Steam'e geliş tarihi açıklandı. Oyunun severleri tarafından geleceği tarih merak içerisinde beklenirken, bu tarih geliştirici tarafından açıklandı. İşte, detaylar...

Apex Legends Steam'e Geliyor!

Geçtiğimiz yıl başında piyasaya sürülmüş olan hayatta kalma oyunu Apex Legends'ın Steam'e geleceği tarih oyunun severleri tarafından merak içerisinde beklenmekteydi. Sonunda beklenen açıklama geldi! EA'nın geçtiğimiz aylarda Steam'le yaptığı iş birliği kapsamında 4 Kasım 2020 tarihinde Steam için yayınlanacak olan Apex Legends ile beraber Sezon 7 de başlayacak.

Switch Oyuncuları Biraz Daha Sabretmeli!

Apex Legends oyununun yönetmeni olan Chad Grenier, oyunun Steam'de çıkışıyla ilgili açıklama yapmıştı. Daha önce gündeme gelen söylentilere baktığımızda yıl sonuna kadar Switch platformu üzerine de geleceği iddia ediliyordu. Fakat yapılan son açıklamalar incelendiğinde Switch oyuncularının biraz daha beklemesi gerektiğini görüyoruz.

Muhtemelen 2021 yılı içerisinde Switch platformuna gelmesi beklenen Apex Legends oyununun diğer platformlara geliş tarihiyle ilgili bir açıklama yapıldığında sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Apex Legends Serüveni 4 Kasım'da Başlıyor!

Apex Legends'ın yeni sezounu Steam platformu üzerinde 4 Kasım tarihinde başlayacak. Yeni sezonla beraber Horizon adlı bir karakterin de oyuna eklenmesi beklenmekte. Fakat bu konuyla ilgili henüz resmi bir açıklama bulunmamaktadır.

Apex Legends oyununa şuanda Steam üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Fakat bu platform üzerinden oyunu oynayabilmeniz için 4 Kasım 2020 tarihini beklemeniz gerekiyor.

Apex Legends Sistem Gereksinimleri

Minimum sistem gereksinimleri;

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7

CPU: Intel Core i3-6300 3.8 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Dört Çekirdekli İşlemci

RAM: 6GB

EKRAN KARTI: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7730

EKRAN KARTI RAM: 1 GB

SABİT SÜRÜCÜ: Minimum 22 GB boş alan

Önerilen sistem gereksinimleri;

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7

CPU: Intel i5 3570K veya eşdeğeri

RAM: 8GB

GPU: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290

GPU RAM: 8 GB

SABİT SÜRÜCÜ: Minimum 22 GB boş alan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Steam Müjdeyi Verdi! İki Oyun Ücretsiz Oldu..!