Menajerimi Ara Dizisinde Set Kazası Yaşandı! Apar Topar Hastaneye Kaldırıldı!

Menajerimi Ara dizisinin sevilen oyuncusu çok kötü düştü. Ayağının kaymasıyla kendini yerde buldu ve hastaneye kaldırıldı. Oyuncunun sağlık durumu nasıl?

Menajerimi Ara dizisi önümüzdeki haftalarda final bölümüne hazırlanırken hiç beklenmedik bir kazayla sarsıldı. Ünlü oyuncu, ayağının kayması ile meydana gelen kazada ayağını kırdı. Üzücü haberi sosyal medyadan duyurarak güncel durumuyla ilgili bilgi verdi. Böylelikle ünlü oyuncunun sağlığı hakkında bilgilenmiş olduk. Peki Menajerimi Ara dizisinde hangi oyuncu kaza yaptı?

Ayşenil Şamlıoğlu Hastaneye Kaldırıldı!

Ayşenil Şamlıoğlu'nun Menajerimi Ara dizisi setinde yağmurlu zemine bastığı gerekçesiyle ayağı kaydı. Karavanın basamaklarında ayağı kayan ünlü oyuncu yere düştü. Daha sonra hızlı bir şekilde hastaneye götürüldü. Ayağında kırık tespit edildi.

Ünlüler Geçmiş Olsun Dileklerini İletti!

Pek çok ünlü, Ayşenil Şamlıoğlu'nun başına gelen bu üzücü olaydan sonra geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ata Demirer ve Melek Baykal da bu isimler arasındaydı. Menajerimi Ara dizisinde Peride karakterine hayat verdiği biliniyor. Başrol oyuncuları arasında yer alması nedeniyle Pazar günü yayınlanacak dizinin yeni bölümünde olacak mı göreceğiz. Dizi çekimlerinin ertelenmesi gibi bir durum da şu an için söz konusu değil. Dizinin son haftaları yaşandığı için çok zorda kalınmadıkça çekimler ertelenmeyecek. Oyuncunun sağlık durumuyla ilgili yaşanan kritik gelişmeleri de sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Şu an için sağlık durumu iyi olsa da dinlenmesi ve ayağının iyileşmesini beklemesi gerekiyor.