Menajerimi Ara Cam Tavanlar'ı Geçti! Menajerimi Ara Dizisi Final Yapmayabilir!

Menajerimi Ara dizisi ne zaman final yapacak diye beklenirken reytinglerde birinci oldu. Menajerimi Ara dizisi final yapmaktan vaz mı geçti?

Menajerimi Ara dizisinin final yapacağı ortaya çıkmıştı. Dizi yakın zaman sonra ekranlara veda edecekti. Ancak son bölümün sosyal reytinglerine bakıldığında ortaya çıkan sonuç hayret ettirdi. Adba TV'nin hazırlamış olduğu raporda dizinin yayınlandığı gün elde edilen sosyal veriler dikkat çekti. Menajerimi Ara dizisi yüksek paylaşım oranıyla birinciliği elde etti. Peki diğer diziler kaçıncı oldu? Kefaret ve Cam Tavanlar dizisi için işler yolunda gitmedi. Sosyal medyada o kadar fazla güçlü olmayan dizinin reytingleri de benzerdi.

Menajerimi Ara Reytinglerde Birinci Oldu!

Menajerimi Ara dizisi 100.831 ileti ile reytinglerde birinciliği elde etti. Sosyal reytinglerdeki performansı televizyonda olmasa dahi yine de dizi takipçisinin ne kadar fazla olduğu buradan da anlaşılıyor. Ayrıca pek çok kişinin aksine Menajerimi Ara dizisinin final yapacak olması reytinglerini çok fazla düşürmedi. Her bölümde yeni ünlüler katılıyor ve dizi daha da canlı hale geliyor.

Menajerimi Ara Ne Zaman Final Yapacak?

Menajerimi Ara dizisi Star TV'de yayın hayatına devam ediyor. Dizinin ne zaman final yapacağına daire bazı detaylar ortaya çıktı. Temmuz ayında ekranlara veda edebileceği konuşuluyor. Yani bir ay sonra Menajerimi Ara final yapabilir. O vakte kadar neler yaşanacak ve final bölümünde neler olacak göreceğiz.