Mehmet Ali Erbil, Tecavüz Sözünden Sonra Özür Dilemeyi Tercih Etti!

Mehmet Ali Erbil'in eski hizmetçisine tecavüz ettiği iddia ediliyor. Seda Sayan'ın bu sözünden sonra Mehmet Ali Erbil'in özür dileyip konuyu kapatması dikkat çekti.

Mehmet Ali Erbil ile Seda Sayan'ın tartışmasında son nokta koyuldu. Mali, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda Seda Sayan için sert sözler kullanmıştı. Kendisinin geçmişinin kirli olduğunu iddia etti. Kirliliği nedeniyle de iftar programı dahi sunabilecekken sunamadığını söyledi. Böylesine şaşırtıcı bir iddiada bulunması büyük ses getirdi. Ancak Seda Sayan'dan cevap gecikmedi. Seda Sayan, öyle bir açıklama yaptı ki Mali'nin sözlerinden ötürü özür diledi. Mehmet Ali Erbil tecavüz olayıyla ne ilgisi var?

Mehmet Ali Erbil İçin Tecavüzcü Dedi!

Seda Sayan, kendisine kirli geçmişi olduğunu söyleyen Mehmet Ali Erbil için "evdeki hizmetçi kıza tecavüz ettiğinde sesimi çıkarmadığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur" dedi. Bu sözler üzerine Mali'den tepki beklenirken aksine bir özür mesajı geldi. İlaçların etkisiyle böyle bir mesaj yayınladığını söyleyen Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan'dan özür diledi. Kendisiyle güzel bir dostluğu olduğunu vurgulayarak bunu kimsenin bozamayacağını dile getirdi.

Seda Sayan Özrü Kabul Edecek mi?

Seda Sayan'dan da karşı bir açıklama bekleniyor. Mehmet Ali Erbil ile girdiği diyalog sonrasında neler yaşanacağı ortaya çıkacak. Kirli geçmişten tecavüze uzanan bu tartışmanın bir şekilde noktalanacağı düşünülüyor. Ancak Mali'nin geri adım atması ve tecavüz iddiasına cevap vermemesi herkesi şaşırttı.