LG Velvet 2 Pro’nun Kutu Açılış Videosu Ortaya Çıktı

İptal edilen LG Velvet 2 Pro kutu açılı videosu ortaya çıktı. İşte Detaylar

Bilindiği üzere LG akıllı telefon pazarından çekilmişti ve LG’nin pazardan çekilmeden önce piyasaya süreceği bazı telefonlar vardı. İşte o telefonlardan LG Velvet 2 Pro bugün kutu açılış videosu ile sızdırıldı.

Telefonun teknik detaylaında üstte bir güç düğmesi, yanda iki ses düğmesi ve bir Google Asistan düğmesi mevcut. Arayüz, bulundukları yeri hatırlatmak için birkaç küçük dikdörtgen oluşturuyor gibi görünüyor.

Arka tasarımın orijinal Velvet'ten farklı olmasının nedeni, her kamera için arkadan dışarı doğru çıkan eşit boyutta üç halkaya sahip olmasıdır. Bu halkalar altın rengine boyanmıştır ve parlak siyah sırtın üzerinde çekici dekoratif öğeler oluşturur. Diğer bir fark ise Velvet 2 Pro'nun alt kısmında 3,5 mm kulaklık girişine yer verilmemiş olması.

Görünüşe göre LG, perakende paketine bir USB-C - 3,5 mm adaptör eklemeyi düşünüyordu. Videoda gösterilen kutularda iki şeffaf silikon kılıf ve bir USB-C kablosu var, ancak şarj cihazı kutuda mevcut değil. İkinci kutu 25W şarj cihazı, kulaklık adaptörü ve başka bir şarj cihazı içeriyor.

LG Velvet 2 Pro'nun teknik özelliklerinde ise Snapdragon 888 yonga seti, 8 GB RAM, 128 GB depolama, 6.8” 120 Hz P-OLED ekran, arkada üçlü kamera (64 MP ana, 3x telefoto ve ultra geniş), ayrıca 4.500 mAh pil detaylarına sahip.

https://youtu.be/YwpePwOcyIc