LG Hayranlarını Üzdü! Telefonları Şirket Çalışanlarına Sattı!

LG, mobil sektöründen çekilince önemli bir iddia ortaya atıldı. Şirketin satışa sunmaktan vazgeçtiği telefonların bir kısmı çalışanlara satıldı. İşte LG'nin telefonları...

LG telefonlarını artık satın alamayacağız. Çünkü yeni telefonların üretimi durduruldu. Yapılan açıklama ile mobil alanda faaliyet göstermeyecekleri açıklandı. LG'nin bu hamlesi sonrasında şirketin daha önce çıkaracağı, ancak iptal edildiği için çıkmayan ürünleri de belli oldu. LG, pek çok akıllı telefonu satışa sunmaya hazırlanıyordu. Yaşanan bu gelişme sonrasında telefonlar iptal oldu ve isimleri sızdırıldı.

LG'nin İptal Edilen Telefonları

LG'nin çıkarmayı planladığı telefonlar sızıntı ile ortaya çıktı. Teknoloji alanında yaptığı çeşitli ifşa ve sızdırma haberleri ile tanınan Evan Blass, LG'nin iptal edilen telefonlarını duyurdu. Bu listede de pek çok yeni telefon yer alıyor. LG Velvet 2 Pro, Stylo 7, K33 ve son olarak K35'in satışa sunulması bekleniyordu. Fakat beklentiler karşılanmadı. LG, mobil sektöründe satış yapmaktan vazgeçti.

Velvet 2 Pro Çalışanlara Satıldı!

Ortada öyle bir iddia dolaştı ki LG kullanıcıları bile şaşırdı. Velvet 2 Pro'nun yalnızca LG çalışanlarına satıldığı iddia edildi. Bu da demek oluyor ki özel üretim şeklinde sınırlı sayıda Velvet 2 Pro bulunuyor. Şirketin böyle bir hamle yapması kimilerinin ilgisini çekti ancak pek çok kişi tepki gösterdi. Kendilerine verilmeyen telefonun sadece çalışanlara satılması büyük sorun olarak görüldü. LG'nin bu alandan çekilmesi büyük yankı uyandırdı. Ancak sevilen şirketin teknoloji alanındaki çalışmaları devam edecek.