iPhone 7'de Yeni Sorun: Düşük Ses Kalitesi

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kullanım oranları arttıkça cihazdaki sorunlar da daha kolay bir şekilde tespit edilmeye başlandı. Bugüne kadar cihazlarda pek çok hatanın yer aldığı kullanıcılar tarafından...

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus kullanım oranları arttıkça cihazdaki sorunlar da daha kolay bir şekilde tespit edilmeye başlandı. Bugüne kadar cihazlarda pek çok hatanın yer aldığı kullanıcılar tarafından raporlanırken, cihazda meydana gelen son düşük ses kalitesi oldu.

Ses Kalitesi Düşük!

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerinin yüksek ücretler ile alınması, kullanıcıların tüm vaat edilenleri istemesine yol açıyor. Bu bakımdan telefonlardaki küçük bir sorun ya da hata dahi, büyük bir tepki çekiyor. Ses kalitesi sorununun telefon görüşmelerinde yaşandığı görülürken, çok düşük kalitede gelen ses, görüşmeleri oldukça zorlaştırıyor.

Cızırtılar Da Var!

Üstelik iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ta yaşanan sorun sadece ses kalitesinin düşük olması değil. Kullanıcılar aynı zamanda cızırtılar da duyuyor ve bu da sorunu daha da kötü bir hale getiriyor.

Apple Sessiz!

Konuyla ilgili henüz Apple'dan bir yanıt gelmedi. Fakat markaya ses kalitesi konusunda yoğun olarak şikayetlerin gönderildiği de öğrenildi. Bu bakımda önümüzdeki günlerde mutlaka bir açıklama yapılacaktır.