iOS 10 ile 3D Touch Daha Etkin Olacak!

Apple tarafından piyasaya sunulan iOS 10 işletim sisteminde pek çok yeni özellik de telefonlara getirildi. Bu konuda en çok dikkat çeken özelliklerden birisi de 3D Touch için odlu. Öyle ki yeni...

Apple tarafından piyasaya sunulan iOS 10 işletim sisteminde pek çok yeni özellik de telefonlara getirildi. Bu konuda en çok dikkat çeken özelliklerden birisi de 3D Touch için odlu. Öyle ki yeni özellik ile birlikte kişiler pek çok işlemi 3D Touch ile yapabileceği gibi bu daha pratik bir kullanım getirecek. Konuyla ilgili verilen örneklerde telefonlardaki fener özelliğinin dahi parlaklık ayarının 3D Touch ile yapılabileceği belirtildi. Bu bakımdan kullanıcılar özelikle 3D Touch özelliğini seviyorsa, yeni işletim sistemi ile birlikte bu özelliği çok daha iyi bir şekilde kullanabilecek.

3D Touch Pratiklik Sunacak

3D Touch için özelikle telefonlardaki araçların daha pratik bir kullanıma sahip olacağı açıklanırken, konuyla ilgili yeni bir güncellemenin önümüzdeki günlerde sunulacağı belirtildi. Bu bakımdan iOS için yapılacak yeni güncelleme ile birlikte artık kişiler güncelleme sonrasında çok daha iyi bir şekilde telefonlarda işlemleri yapmak mümkün olacak.

3D Touch Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Konuyla ilgili gelen bilgilerde 3D Touch kullanımını getirecek yeni güncelleme hakkında herhangi bir tarih bilgisi paylaşılmasa da güncellemenin kısa süre içerisinde kullanıma sunulması bekleniyor.