Zoom Player Standard

Lisans:
Dil Desteği:
Son Sürüm:
Sistem:
Windows XP/Vista/7/8
Dosya Boyutu:
2.04 MB
Üretici:
Ekleme Tarihi:
2016-12-05 19:00:00
İndirilme:
26770
“ Zoom Player Standard ”
Emrah Tarafından 1 ay önce tarihinde eklendi
Zoom Player Windows yüklü bilgisayarlar için kullanışlı ve özelleştirilebilir bir oynatıcıdır. Birçok format desteklemesi kullanışlılığını artırıyor. Daha birçok özelliğiyle sizin için ideal bir oynatıcı olacak.Bir ev eğlence merkez ya da (htpc) ev tiyatro pca büyültme oyuncuyla anında dönüştürebilirsiniz.Donanım ya da sistemi işletmek için gereksinim. Büyültme oyuncu kurar , ya da outdated bileşenleri özleyip bir listeyle otomatik olarak sizi sunmak için merkez sisteminizi tarayacak playback yerine getirmenizi geliştirip tecrübe eden güncellemeleri öner.

Destekledikleri Video Formatları:DVD, AVI, QuickTime (MOV), XVID, DIVX, Windows Media (WMV/ASF), Flash Video (FLV), Flash (SWF), Cellphone 3GPP (3GP), Ogg Movie (OGM), Real Media (RM/RMVB), VideoCD (VCD), Super VideoCD (SVCD), MPEG (MPG), MPEG2 Program (M2V/VOB), MPEG2 Transport (TS/TP/TSP/TRP/M2T/PVA), MPEG4 (SP/ASP), MPEG4 AVC (H.264), MPEG4 ISO (MP4), Matroska (MKV), Media Center DVR (DVR-MS), VP3, VP6, Digital Video (DV), Motion JPEG (MJPEG), FLIC (FLI/FLC). Destekledikleri Müzik Formatları: MP3, Windows Media (WMA), Advanced Audio Coding (AAC), OGG Vorbis (OGG), SHOUTcast (Streaming), Free Lossless Audio CODEC (FLAC), CD-Audio (CDA), Dolby Digital (AC3), Digital Theatre Surround (DTS), LPCM, Monkey Audio (APE), Real Media (RA), MusePack (MPC), OptimFROG (OFR), Shorten (SHN), True Audio (TTA), WavPack (WV), Apple Lossless Audio Coding (ALAC), MIDI, Matroska (MKA), Wave Audio (WAV), MO3, IT, XM, S3M, MTM, MOD, UMX.
Destekledikleri Resim Formatları:
JPEG (JPG), PNG, GIF, BMP, ICO, WMF, EMF, JFIF, RLE, WIN, VST, VDA, TGA, ICB, TIFF, FAX, EPS, PCX, PCC, SCR, RPF, RLA, SGI, BW, PSD, PDD, PPM, PGM, PBM, CEL, PIC, PCD, CUT, PSP, PN.

Zoom Player Standard indir

comments powered by Disqus