WTFast

Lisans:
Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Dil Desteği:
Ingilizce
Son Sürüm:
1.75.0.1
Sistem:
Windows XP/Vista/7
Dosya Boyutu:
2.04 MB
Üretici:
Ekleme Tarihi:
2014-09-15 03:29:27
İndirilme:
30994
“ Ping Düşürme Programı ”
Emrah Tarafından 5 yıl önce tarihinde eklendi

WTFast programı ile online oynadığınız MMORPG oyunlarında asılı kalan nickinizi düşürebilirsiniz.

Küçük boyutlu olmasına rağmen oyunların donmalarını ve düşmenize neden olan sorunları ortadan kaldırır. Ülkemizdeki internet hızı diğer avrupa ülkerinin bağlantı hızından daha düşüktür, bu nedenle oyunlardan düşmeler yaşanmaktadır. Bu program ile oyunda asılı kalan kullanıcınızı düşürebilir ve tekrar oyuna girebilirsiniz.

WTFast programını çalıştırdıktan sonra karşınıza bir oyun listesi gelecektir, oyun listesinden oynadığınız oyunu seçmeniz yeterlidir. Listeden oyunu seçtikten sonra önemli olan bir nokta var oyuna kendi IP adresiniz ile girmeniz. Programda yer alan "Login the game with your own IP address" seçeneğini işaretleyin. Bu sayede oyuna farklu ip adresinden giriş yapmayacaktır. World Of Warcraft gibi bazı oyunlar farklı ip adresinden girildiğinde hesabın satıldığı gerekçesi ile banlayabilir.

Önemli : Programın üretici adresinden ücretsiz bir üyelik alabilirsiniz, fakat aldığınız ücretsiz üyeliğin bağlantısı 20 dakika sonra kesilecektir. Üretici adresini kullanarak ücretli üyelik oluşturabilir ve kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

WTFast indir

comments powered by Disqus