Skype

Lisans:
Ücretsiz (Freeware)
Dil Desteği:
Türkçe Ingilizce Fransızca Almanca Rusça İspanyolca Portekizce İtalyanca
Son Sürüm:
7.0
Sistem:
Windows XP/Vista/7/8
Dosya Boyutu:
2.04 MB
Üretici:
Ekleme Tarihi:
2014-10-09 06:57:00
İndirilme:
3547
“ Sesli ve Görüntülü Konuşma Programı ”
Tarafından 2 yıl önce tarihinde eklendi

Skype, Dünyanın her yerinden kişilerle görüntülü, sesli ve anlık olarak mesajlaşmanıza olanak sağlayan popüler iletişim programıdır. Dünyanın her yerinden herhangi bir kişi ile program üzerinden ücretsiz arama yapabilir ve görüntülü olarak konuşabilir Skype programı ile anlık olarak mesajlaşabilirsiniz.

Görüntülü, sesli, yazılı konuşmanın yanı sıra telefon aramaları da yapmanıza olanak sağlayan popüler bir iletişim aracı diyebiliriz. İş bağlantıları ve arkadaşlarınız ile kullanabileceğiniz bu kaliteli program sayesinde sabit hatları yada cep telefonları normal telefon aramalarına göre daha uygun fiyatlarla gerçekleştirmenize imkan sunuyor. 
 
Hızlı ve kolay bir kurulum ardından sizleri anlaşılır bir arayüz beklemekte. Skype hesabınız ile programa giriş yapabilir ve telefon numarası aracılığı ile dünya üzerindeki kişiler ile anlık olarak iletişim kurabilirsiniz. 
 
Mükemmel ses kalitesi ve HD video kalitesi ile öne çıkan program sayesinde net görüşmeler yapabilirsiniz. 
 
Sekmeli Konuşma Pencereleri!
Sekmeli konuşma pencereleri sayesinde birden fazla kişi ile akıcı ve hızlı bir şekilde yazışabilirsiniz. Sekmeler arasında hızlı geçişler yapmanızın yanısıra HD kalitesinde video konferansı yapmanıza imkan sunuyor. 
 
Tamamen Türkçe!
Türkçe olarak sunulan program ile ilgili detaylı bilgiye Türkçe üretici adresinden rahat bir şekilde ulaşmanız mümkün.
 
HD Kalitesinde Video Konferans!
Arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle görüşmenin keyfini Skype ile video konfreransı yaparak yaşayın.
 
Facebook Hesabınız ile Uyumlu!
Facebook üzerinden yapacağınız görüntülü görüşmeleri Skype hesabınıza bağlayabilirsiniz. Facebook zaman tünelinizi doğrudan Skype hesabınız üzerinden görüntüleyebilmenizin dışında Facebook durum güncellemelerini de Skype üzerinden yapabilirsiniz. Facebook arkadaşlarınızın online olup olmadığını Skype yardımı ile görebilir arkadaşlarınızla doğrudan Skype üzerinden mesajlaşabilirsiniz.
 
Görüntülü Mesaj Özelliği!
Program içerisinde en dikkat çeken özelliklerden birisi diyebilirim. Görüntülü mesaj özelliği sayesinde görebileceğiniz, yansıtabileceğiniz ve duyabileceğiniz mesajlar göndererek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. 
 
Hızlı Dosya Gönderme!
Hızlı  bir şekilde arkadaşlarınıza sunum, belge, fotoğraf ve diğer veri dosyalarını ücretsiz bir şekilde yolluyabilirsiniz. 
 
Ekran Paylaşımı!
Birşey anlatırken size yardımcı olacak bu özellik sayesinde çağrı yaparken sunumlarınızı ekran paylaşımı üzerinden gösterebilir ve bu sayede kontrolü elinize alabilirsiniz. 
 
Skype programını genellikle yurt dışındaki dost, eş akraba ve arkadaşlarınıza ücretsiz çağrılar yapmak amacıyla kullanılsa da genel olarak iletişim için en iyi yazılımdır. Görüntülü çağrılarda kullanmak için bilgisayarınızın mikrofonu ve web kamerası olması gerekir. 
 

Skype indir

Ekran Görüntüleri

Skype Skype Skype Skype Skype Skype Skype Skype Skype

comments powered by Disqus