TeamViewer (Mac)

Lisans:
Ücretsiz (Freeware)
Dil Desteği:
Türkçe Ingilizce
Son Sürüm:
9.0.27339
Sistem:
Mac OS
Dosya Boyutu:
2.04 MB
Üretici:
Ekleme Tarihi:
2014-09-15 03:29:27
İndirilme:
2407
“ Mac İçin Uzaktan Erişim Programı ”
Şindar OKAY Tarafından 2 yıl önce tarihinde eklendi

Türkçe dil desteği ile sunulan TeamViewer programını MAC bilgisayarınızda kullanarak uzak bilgisayarınıza erişebilirsiniz. 

Alanının en başarılı yazılımlarından biri olmayı başaran TeamViewer programı şık ve Türkçe arayüzle sunulmaktadır. Ayrıca MAC, Linux ve mobil desteği ile bütün cihazlarınıza uzak masaüstü yönetemi yapmanız imkan sağlar. Aynı zamanda masaüstü bilgilerini paylaşmanıza ve transfer etmenize de imkan sağlıyor. 

Masaüstü bilgilerini paylaşmanıza imkan sağlayan TeamViewer programı Firewall ve NAT proxy'e dokunmadan çalışabilme özelliği ile hiçbir sorun yaratmamaktadır. 

Başka uzak masaüstüne bağlanmanız ve bir makinede yüklü olan programı yükleme işlemine gerek kalmadan diğerinde de kullanmanıza imkan sağlamaktadır. Bağlanmak istediğiniz bilgisayarlara eğer ilk defa bağlanacaksanız önceden belirlenmiş olan ID numalarını girmeniz gerekecektir. 

TeamViewer ile bağlanmak istediğiniz masaüstü için ID numarasını ve şifreyi girdikten sonra erişime sahip olacaksınız. Arkadaşınıza masaüstünüzde ne varsa gösterebilir ve geliştirilmiş bu tür kullanımlar için kolay bir arayüz bulundurmaktadır. 

Veri transferini güvenli bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayan TeamViewer programı dışarıdan istenmeyen erişimlere imkan vermiyor. Özel kullanımlar için ücretsiz olarak sunulan TeamViewer programı chat, dosya transferi ve ana bilgisayar modu özelliklerini de içerisinde barındırmaktadır. 

TeamViewer indir

Ekran Görüntüleri

TeamViewer TeamViewer TeamViewer

comments powered by Disqus