IRBoost Gate

Lisans:
Ücretsiz (Freeware)
Dil Desteği:
Ingilizce
Son Sürüm:
2.0
Sistem:
Windows XP/Vista/7/8
Dosya Boyutu:
2.04 MB
Üretici:
Ekleme Tarihi:
2014-09-15 03:29:27
İndirilme:
28024
“ İnternet Bağlantısını Hızlandırma Programı ”
Şindar OKAY Tarafından 2 yıl önce tarihinde eklendi

İnternet bağlantım oldukça yavaş, ne yapmalıyım diye dert edenler için hazırlanmış olan IRBoost Gate programı internet bağlantı hızınızı arttırmanıza olanak sağlamaktadır. Bilgisayarınızın internet hızından memnun değilseniz IRBoost Gate programı ile internet bağlantınızı hızlandırabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan program veri paketlerinin üzerindeki gereksiz bilgileri ortadan kaldırmanıza olanak sağlamaktadır. 

IRBoost Gate programı zaten hızlı olan bağlantılarda pek fark yaratmıyacaktır. Ancak bilgisayar bağlantısını gerçekten yavaş olan kullanıcılar bu durumdan daha iyi faydalanabilecektir. 

Sunucu üzerinden aktartmanıza imkan sağlayan IRBoost Gate programı gereksiz olan bilgileri sizin için daha önceden sunucuda elenmektedir. Eğer bu konuda güvenliğinizden şüphe ediyorsanız her bağlantı için proxy kullanabiliyorsunuz. Ayrıca IRBoost Gate programı ile internet trafiğinizi gözlemleyebilir ve bağlantınızın genel durumunu inceleyebiliyorsunuz. Sonuç olarak ücretsiz olarak sunulan IRBoost Gate programı veri paketleriniz üzerindeki gereksiz bilgileri eleyerek internet bağlantınızı hızlandırmanıza imkan sağlamaktadır. 

IRBoost Gate indir

Ekran Görüntüleri

comments powered by Disqus