Your Free iPod Video Converter

Lisans:
Ücretsiz (Freeware)
Dil Desteği:
Son Sürüm:
1.0
Sistem:
Windows XP/Vista/7
Dosya Boyutu:
2.04 MB
Üretici:
Ekleme Tarihi:
2014-09-15 03:29:27
İndirilme:
1252
“ iPod İçin Video Dönüştürme Programı ”
Tarafından 3 yıl önce tarihinde eklendi

Artık iPod'unuz üzerinde video izlemek çok daha kolay... iPod kullanıcılarının da çok iyi bildiği gibi bu araçta kullanılan video uzantısı farklıdır ve onun dışında video formatlarını desteklememektedir. Bilgisayaranızda olan videoları iPod'unuz da, iPod'unuzda olan videolar ise bilgisayarınızda oynatmakta zorlanırsınız. Your Free iPod Video Converter  yazılımı ile istediğiniz büyüklükte ve formatta videoları ve sesleri iPod'unuz için dönüştürebileceksiniz. Oldukça kullanışlı ve etkili bir yazılım olan Your Free iPod Video Converter ile iPod, iPod nano, iPod nano 4, iPod touch, iPod touch 2, iPod Classic gibi araçlara uygun herhangi bir video dönüştürebilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir yazılım olan Your Free iPod Video Converter tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Your Free iPod Video Converter Uygulamasının Genel Özellikleri;

- MPEG-4, H.264, MPEG-4 AVC, AVI, DivX, XviD, MKV, FLV, SWF, VOB, ASF, WMV, MOV, M4V, MPEG-1, MPEG-2, olmak üzere, tüm popüler video formatlarını dönüştürebilir, 3GP, 3GPP, DV, Super VCD, DVD, HD video iPod ile uyumlu MPEG-4 formatlarına uyumlu hala getirebilirsiniz.
- iPod, iPod nano, iPod nano 4, iPod touch, iPod touch 2, iPod Classic gibi iPod modellerinin hepsi için dönüştürme yapılabilir.
- Videolar üzerinde düzeltme ve kırpma yapabilirsiniz.

Your Free iPod Video Converter indir

comments powered by Disqus