Retrica (iPhone - iPad)

Lisans:
Ücretsiz (Freeware)
Dil Desteği:
Ingilizce
Son Sürüm:
1.3.0
Sistem:
iPhone - iPad
Dosya Boyutu:
2.04 MB
Üretici:
Ekleme Tarihi:
2014-09-15 03:29:27
İndirilme:
28778
“ iOS İçin Resim Düzenleme Ve Efekt Ekleme Uygulaması ”
Şindar OKAY Tarafından 2 yıl önce tarihinde eklendi
Retrica uygulaması iOS işletim sistemli olan cihazlar için hazırlanmış yüksel kalitede resim düzenleme ve resimlere efekt ekleme uygulamasıdır. 
 
Oldukça popüler olan iOS uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınız üzerine kullanabilirsiniz. İçerisinde 24 farklı düzenleme filtresi yer almakta bunun dışında çeşitli efektler ile sevebileceğiniz bir uygulama. 
 
Çeşitli fotoğraf düzenleme seçeneklerini bulunduran uygulama fotoğraf filtreleri ile konuşuluyor. Bulanıklaştırma özelliği sayesinde fotoğraflarınızın bazı kısımlarını bulanıklaştırmanız da mümkün. Fotoğrafınızda istenmeyen kısımları unutmayan uygulama 1:1 oranında kesme işlemi yapmanıza imkan sağlıyor. 
 
Popüler olan sosyal medya hesapları üzerinde paylaşım yapmanıza imkan tanımaktadır.
Sonuç olarak fotoğraf çekmeyi ve fotoğrafların daha hoş görünmesi için düzenlemeler yapıyorsanız Retrica uygulamasını denemelisiniz. 
 
Genel Özellikleri:
  • 24 Farklı düzenleme filtresi
  • Mor, koyu yeşil, bahar ve kış renkleri
  • 1:1 Kesme
  • Zamanlayıcı
  • Arka plan seçenekleri
  • Boyama özelliği
  • Kenarlıklar

Uyumluluk:

iOS 5.0 veya üstü gerektirir. IPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil), iPad 2 Wi-Fi, Wi-Fi + 3G iPad 2, iPad (3. nesil), iPad Wi-Fi ile uyumlu + Hücresel (3. nesil), iPad (4. nesil), iPad Wi-Fi + Hücresel (4. nesil), iPad Mini ve iPad Mini Wi-Fi + Hücresel. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

Retrica indir

Ekran Görüntüleri

Retrica Retrica Retrica Retrica

comments powered by Disqus