Radionomy (iPhone - iPad)

Lisans:
Ücretsiz (Freeware)
Dil Desteği:
Ingilizce
Son Sürüm:
2.0
Sistem:
iPhone - iPad
Dosya Boyutu:
2.04 MB
Üretici:
Ekleme Tarihi:
2014-09-15 03:29:27
İndirilme:
27802
“ iPhone ve iPad İçin Radyo Dinleme Uygulaması ”
Şindar OKAY Tarafından 2 yıl önce tarihinde eklendi

İPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış olan Radionomy uygulaması ile binlerce radyo keşfedebilir ve tarzınıza uygun olanı dinleyebilirsiniz. 

Ücretsiz olarak sunulan uygulama geniş kapsamlı bir hizmet sunmaktadır. Müzikle profesyonel olarak uğraşan kişiler tarafından hazırlandığından dolayı Radionomy uygulaması neredeyse kusursuz çalışma göstermektedir. Kendi çalma listelerinizi oluşturabiliyor ve bunları Facebook yada Twitter hesaplarınızda paylaşabiliyorsunuz. 

iOS kullanıcıları için hazırlanmış olan Radionomy uygulaması ile binlerce radyoya erişebilir ve istediğiniz radyo istasyonunu dinleyebilirsiniz. İçerisinde geniş içeriğin yer aldığı uygulama müzik türlerini ücretsiz olarak dinlemenize imkan sağlıyor. FM radyo istasyonlarının yanısıra her tarza uygun müzikleri ücretsiz bir şekilde dinlemenize imkan sağlamaktadır. 

Dilediğiniz radyo istasyonunu favorilerinize ekleyebilir ve sosyal medya hesaplarınız üzerinde dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda içerisinde bulamadığınız bir radyo istasyonunu dinlemeniz de mümkün. Fakat bunu yapmak için .mp3u formatı ile biten bağlantıyı ilgili alana kopyalamaktır. Bunu siz uygulamayı kullanmaya başladığınız andan itibaren nasıl olduğunu kavrayacaksınızdır. 

iOS işletim sistemli cihazınızda eğer Radionomy uygulamasını kullanarak istediğiniz müzik türünü kolay bir şekilde dinleyebilirsiniz.

Radionomy Genel Özellikleri

İçerisinde 5 binden fazla radyo istasyonu bulundurmaktadır. 
En çok dinlenen radyo istasyonlarını görüntülemenize imkan sağlar. 
Radyo istasyonlarını favoriler olarak işaretlemenize imkan sağlar. 
Radyo istasyonlarını istediğiniz müzik türüne göre ayırabilirsiniz. 

Radionomy indir

Ekran Görüntüleri

Radionomy Radionomy Radionomy Radionomy

comments powered by Disqus