PhoneTrans

Lisans:
Ücretsiz (Freeware)
Dil Desteği:
Türkçe Ingilizce Fransızca Almanca Rusça İspanyolca Portekizce İtalyanca
Son Sürüm:
3.4.11
Sistem:
Windows 7/8
Dosya Boyutu:
2.04 MB
Üretici:
Ekleme Tarihi:
2014-09-15 03:29:27
İndirilme:
1328
“ iPhone, iPod Touch, iPad Dosya Transfer Programı ”
Tarafından 3 yıl önce tarihinde eklendi

Bilgisayarınızdan iPhone içeriklerinizi yönetebilirsiniz.

PhoneTrans Pro PC'nize iPhone'da içeriklerini yönetmek ve aktarmanıza yardımcı olacak kaliteli bir yazılımdır. Bir iOS cihazı hemen hemen günümüzde herkeste var. Uygulamaları ile bir çok içerik girmenize neden olan bu mobil araçlar zamanla yavaşlamaya gidebilir. Bunun önüne geçebilmek için verilerinizin yedeklerini alıp mobil aracınızı temiz tutmanızda fayda vardır.

PhoneTrans Pro  yazılımıda bunun önüne geçmek için hazırlanmıştır ve iPhone dosyalarınızı düzenlemenize yardımcı olacak şekilde kaliteli bir sistemle gelmektedir. PhoneTrans Pro kolayca iPhone müzik ve film, ekleme, silme veya yeniden adlandırmanıza yardım edecektir. Ayrıca dosyaları kolayca ve bilgisayarınız veya iTunes kütüphanesinden aktarım yapmanıza da yardımcı olacaktır. iPhone'lar arasında ve Wi-Fi üzerinden bu dosyaları transfer edebilmenizde artık mümkün...

PhoneTrans Pro iOS 5 Wi-Fi senkronizasyon özelliğini yararlanmaktadır. Film, müzik, televizyon şovları ve zil sesleri tüm desteklenen dosya türleri sayesinde iPhone'lar arasında sınırsız sayıda aktarım yapabilirsiniz.

PhoneTrans Pro kullanmayı öğrenmek biraz zaman alıyor olsa da, aile ve arkadaşlar ile iPhone içeriği paylaşan insanlar için büyük bir kaynaktır. PhoneTrans Pro, iPhone kendi bilgisayarınızın masaüstüne veya başka bir iPhone kullanıcıları transferi içeriği sağlayarak kaliteli bir hizmet verecektir.

PhoneTrans indir

Ekran Görüntüleri

PhoneTrans PhoneTrans PhoneTrans

comments powered by Disqus