Grand Theft Auto: San Andreas (iPhone - iPad)

Lisans:
Deneme Sürümü (Demo)
Dil Desteği:
Ingilizce
Son Sürüm:
1.0
Sistem:
iPhone - iPad
Dosya Boyutu:
2.04 MB
Üretici:
Ekleme Tarihi:
2014-09-15 03:29:27
İndirilme:
4549
“ iPhone ve iPad için GTA San Andreas Oyunu ”
Şindar OKAY Tarafından 3 yıl önce tarihinde eklendi

Rockstar tarafından 2004 senesinde yayınlanan Grand Theft Auto: San Andreas oyununu artık İPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabilirsiniz. 

Oyunun hikayesini hemen hemen herkes biliyor. Fakat biraz değinecek olursak Grand Theft Auto: San Andreas oyunun hikayesi için şunları söyleyebilirim.. 90'ların başında geçen oyun içerisinde Carl Johnson adlı kahramanın hikayesine tanık oluyoruz. Ayrıca Carl bundan 5 yıl önce uyuşturucu, çeteler ve yolsuzlukla çürümüş olan Los Santos'un baskılarından kurtulabilmek adına bu kaldığı şehirden kaçmaktadır. Nihayet Carl'ın eve dönme zamanı gelmiş ancak işler istediği gibi olmamıştır. Carl'ın annesini katletmişler ailesi dağılmış ve çocukluk arkadaşları ise kıyamete doğru sürükleniyor.. 

Carl mahallesine döndüğü zaman birkaç yolsuz polis onu cinayet ile suçlayıp tutukluyor. Carl ailesini kurtarmak ve sokakları kontrol altına almak için San Andreas eyaleti çapında dolaşmaya başlamıştır. 

Rockstar tarafından yayınlanan en iyi ve en geniş çaplı mobil oyun olduğunu unutmamak gerek. Oyun geniş bir özellik sunduğundan dolayı dilediğinizi yapabilme imkanı tanımaktadır. Oyun içerisinde San Andreas eyaletini gezebilir ve bunun dışında diğer 3 büyük şehri gezebilirsiniz. 

Oyun içerisinde ziyaret edebileceğiniz yerler; San Andread, Los Santos, San Fierro ve Las Venturas. 

Grafik bakımından yüksek kalitede oyun olan yeniden işlenmiş yüksek çözünürlükteki ışıklandırma ve iyileştirmeleri ile dikkat çekiyor. Ayrıca geliştirilmiş karakter modelleme ve zenginleştirilmiş renk paleti sayesinde Grand Theft Auto: San Andreas oyununda özel çalışma alanları oluşturabilirsiniz. 

Oyunda en dikkat çekici özellik ise bulut sistemi sanırım. Çünkü oyunun gidişatını bulut sistemi üzerinde kaydedebilir bu sayede farklı bir iOS cihazı üzerinde oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. 

Kullanıcılarına 3 farklı kontrol seçeneği sunan oyun içerisinde kendinize uygun olanı seçerek oyunu daha rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Kontrolleri kendi isteğinize göre değiştirebilmeniz ise mümkün. 

Bilgisayar versiyonunda olduğu gibi iOS sürümünde bile kendi parçalarınızı oyun içerisinde radyo üzerinde çaldırabilirsiniz. Bu özelliğinden faydalanabilmek için GTASA adlı bir çalma listesi oluşturmanız gerekmektedir. Oyun içerisinde dinlemek istediğiniz parçaları bu çalma  listesi içerisine koymanız ve oyunda ''Mixtape'' adlı radyo kanalı açmanız yeterli olacaktır. 

Gereksinimler: iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, 5. nesil iPod Touch, iPad 2, iPad 3 ve iPad 4, iPad Air, iPad Mini, iPad Mini Retina

Grand Theft Auto: San Andreas oyununu daha yüksek performansta oynamak istiyorsanız cihazınızda kullandığınız diğer uygulamaları kapatmanızı öneririm.

Grand Theft Auto: San Andreas indir

Ekran Görüntüleri

comments powered by Disqus