CIA Kim Arıyor (iPhone - iPad)

Lisans:
Ücretsiz (Freeware)
Dil Desteği:
Türkçe
Son Sürüm:
1.0.3
Sistem:
iPhone - iPad
Dosya Boyutu:
2.04 MB
Üretici:
Ekleme Tarihi:
2014-09-15 03:29:27
İndirilme:
73480
“ iOS İçin Bilinmeyen Numaraları Görüntüleme Uygulaması ”
Şindar OKAY Tarafından 3 yıl önce tarihinde eklendi

CIA Kim Arıyor uygulamasını İOS cihazınızda kullanarak sizi arayan rehberinizde bulunmayan numaraların kime ait olduğunu görüntüleyebilirsiniz. Güvenilir sonuçlar ile karşınıza çıkan CIA Kim Arıyor uygulamasını İOS cihazınızda denemenizi öneririm.

Telefonunuzda sizi bilinmeyen numalar mı arıyor? Sizi arayan şirketin telefonunu önceden bilmek istemez misiniz? Kim arıyor uygulaması ile sizleri kimin aradığını öğrenmek artık çok kolay. 

Tamamen Türkçe olan uygulama Türk firmalarının kimliklerii tespit ederek arandığınız zaman internet veritabanını kullanarak kim tarafından aradığınızı göstermektedir. Ayrıca İOS için numara engelleme özelliği se sunmaktadır. Size ulaşmasını istemediğiniz numaraları Kim Arıyor uygulaması ile engellemek mümkün.
 
Sadece sizi arayanları değil aynı zamanda numarasının kimin adına kayıtlı olduğunu öğrenmek istediğiniz kişileri de bulabilirsiniz. 
 
Sonuç olarak numara sahiplerini bulmanıza yardımcı olacak güçlü bir uygulamadır. 

Gereksinimler: iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPod touch (3. nesil), iPod touch (4. nesil), iPod touch (5. nesil) ve iPad ile uyumlu. IOS 5.0 veya sonraki sürümünü gerektirir. Bu uygulama iPhone 5 için optimize edilmiştir.

CIA Kim Arıyor indir

Ekran Görüntüleri

CIA Kim Arıyor CIA Kim Arıyor CIA Kim Arıyor CIA Kim Arıyor

comments powered by Disqus