8 Ball Pool (iPhone - iPad)

Lisans:
Ücretsiz (Freeware)
Dil Desteği:
Ingilizce
Son Sürüm:
2.2.9
Sistem:
iPhone - iPad
Dosya Boyutu:
2.04 MB
Üretici:
Ekleme Tarihi:
2014-09-15 03:29:27
İndirilme:
29452
“ iPhone ve iPad Bilardo Oyunu ”
Şindar OKAY Tarafından 2 yıl önce tarihinde eklendi

iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış olan 8 Ball Pool oyunu ile keyifli bir bilardo deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Eğlenceli ve etkileyici olan 8 Ball Pool oyunu pratik karşılaşmalar ve turnuvalar bulundurmaktadır. 3 farklı oyun modu bulunduran 8 Ball Pool oyunu dünya üzerindeki tüm oyuncular ile bilardo oynayabilirsiniz. 

Online bir şekilde 8 Ball Pool oyununu oynayarak rakiplerinizle karşılaşma yapabilirsiniz. 

Yüksek kalitede bulunan grafiklere sahip olan 8 Ball Pool oyuna dilerseniz Facebook hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Dilerseniz de Miniclip sitesi üzerinde oluşturmuş olduğunuz yada oluşturacağınız hesap ile oyuna giriş sağlayabilirsiniz. 

Oyunda gittikçe ustalaşmaya başlıyorsunuz. Dünyanın en iyileri ile karşılaşmalar yaparak yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Altın ödlüllü turnuvalara giererek kıyasıya mücadele edebileceğiniz 8 Ball Pool oyununu iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilirsiniz. 

Masada bulunan rakibinizi yenerek altınları kazanmaya çalışmalısınız. Kazanmış olduğunuz altınlar sayesinde yüksek altın ile oynanan masalara giriş yaparak daha usta kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Dilerseniz istaka alarak yeni ve seçmiş olduğunuz istaka ile müsabakalar düzenleyebilirsiniz. 

8 Ball Pool indir

Ekran Görüntüleri

8 Ball Pool 8 Ball Pool 8 Ball Pool 8 Ball Pool 8 Ball Pool

comments powered by Disqus