MomentCam (Android)

Lisans:
Ücretsiz (Freeware)
Dil Desteği:
Ingilizce
Son Sürüm:
2.4.0
Sistem:
Android
Dosya Boyutu:
2.04 MB
Üretici:
Ekleme Tarihi:
2014-09-15 03:29:27
İndirilme:
2027
“ Android İçin Fotoğraflara Çizgi Film Efekti Verme ”
Şindar OKAY Tarafından 2 yıl önce tarihinde eklendi

Elinizde bulunan fotoğraflarınızı uygulama ile çeşitli karikatürlere, kalemle yapılan skeçler yada bir simülasyona çevirebilirsiniz.  

Hazırlamış olduğunuz resimleri telefonunuza kaydedebilir dilerseniz arkadaşlarınızla paylaşmak üzere sosyal ağ hesaplarınıza gönderebilirsiniz. İçerisinde bol grafik seçeneği bulunduran uygulama Android cihazlarınızda bulunması gereken eğlenceli yapıdadır. Seçeneklerin bol olması nedeniyle her resminizin birbirinden farklı gösterecek MomentCam uygulamasını Android telefon ve tabletlerinizde kullanabilirsiniz. 

MomentCam Nasıl Kullanılır?

Baskı yapmak için akıllı telefonunuzun kamerasını açıp yakın bir çekim yapmanız gerekmektedir. Daha sonra cihazınızın ön kamerası varsa uygulama ile ön kamerayı tanımlayabilirsiniz. Ayrıca cihazınızda bulunan fotoğraflara da efekt vermeniz mümkün. 

Uygulama zaten birkaç saniye içerisinde yüzleri algılayarak komik ve eğlenceli karikatürlere fotoğraflarınızı yapılandırmak için düzenleme seçeneklerinden faydalanır. Pek çok özelleştirme seçeneği bulunduran uygulama içerisinde yer alan aksesuarları seçmeniz de mümkün. 

Son zamanların popüler uygulaması olan MomentCam uygulaması ile fotoğraflarınızı çizgi film efekti vererek daha hoş görünmesini sağlayabiliyorsunuz. 

Profesyonel efektler veren uygulama da Türkçe desteği henüz bulunmamaktadır. Buna rağmen kolay kullanımlı olduğu için hemen kavrayabileceğiniz başarılı bir resim editörüdür. Cihazınızın o an kamerası ile fotoğraf çekebilir dilerseniz varolan fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. 

İçerisinde bulunan eğlenceli çizgi film efektleri ile fotoğraflarınızı grafiklere dönüştürmenize imkan sağlayan uygulama sayesinde arkadaşlarınızla paylaşımlarda bulunabilirsiniz. 

MomentCam ile hazırlamış olduğunuz resimleri çeşitli alanlarda paylaşabilirsiniz. Wechat, Twitter, Facebook, Tmblr gibi çeşitli paylaşım uygulamalarında arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. 


MomentCam uygulamasının indirin ve keyfini çıkarın.. 

MomentCam indir

Ekran Görüntüleri

MomentCam MomentCam MomentCam MomentCam MomentCam

comments powered by Disqus