Huawei Matepad 11 Çıkış Tarihi Belli Oluyor! MatePad 11 Tanıtımı İçin Tarih Verilecek!

Heyecanla beklenen Huawei'n yeni MatePad 11 tableti satışa sunulacak. Tabletin ne zaman çıkacağı merak ediliyor. İşte MatePad 11 ile ilgili son detaylar...

Tablet sektörü gün geçtikçe daha da gelişiyor. Pek çok akıllı telefon şirketinin tablet üretimine yoğunlaşması büyük dikkat çekti. Piyasa artık yalnızca Samsung ve Apple'dan ibaret değil. Yeni şirketler üretimlere başlıyor ve tabletlerle ilgili önemli gelişmeler imza atıyor. Son olarak Huawei'nin MatePad 11 isimli tabletiyle ilgili son dakika gelişmesi meydana geldi. Tabletin çıkış tarihi belli oluyor. Huawei MatePad 11 ne zaman çıkacak?

Huawei MatePad 11 Çıkıyor mu?

Snapdragon 865 işlemcisi ile donatılmış olan tabletin çıkış tarihi Eylül ayında olabilir. Burada kritik tarihin 11 Eylül olduğu belirtilmekte. Ancak tanıtım yapılmadan satışa sunulması beklenemez. Yani MatePad 11'in çıkmasından birkaç ay önce tabletin tanıtımını izleyeceğiz.

Huawei MatePad 11 Ne Zaman Tanıtılacak?

Merakla beklenen MatePad 11'in tanıtımı Temmuz veya Ağustos ayında gerçekleşecek. Böylelikle daha fazla detaylı öğreneceğiz. 6 GB RAM, 64 veya 128 GB depolama alanı seçenekleri ile farkını ortaya koyacak. Ayrıca dokunmatik ekran kalemi ile de Samsung'un yıllar öncesinden yaptığı devrimi Huawei devam ettirecek. Üstelik başarılı bir şekilde bunu sağlaması bekleniyor. Tabletlere olan ihtiyaç her geçen gün daha da artmakta. Pek çok meslek grubu tablete ihtiyaç duyabiliyor. Bu nedenle hem iş hem de hobi amaçlı yüksek güce sahip tabletler hız kesmeden üretiliyor.